ПІДПРИЄМЕЦЬ З ВИНОГРАДОВА ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗАСИПКИ ЯМ ТА ВИБОЇН НА ПОЧАТКУ АВТОДОРОГИ ВИНОГРАДІВ-ДРОТИНЦІ-ФАНЧИКОВО.

Шановне товариство всім має бути зрозуміло,що відразу всі дороги не побудуються,адже для цього потребуються значні кошти.

В цьому році планується здійснити ремонт автодороги на відрізку Виноградово-Сасово,а в наступному році буде здійснено ремонт автодороги Виноградів -Дротинці -Фанчиково.

Такі прогнози дорожників.

Завдяки спільній роботі депутатів різних рівнів партії “Рідне Закарпаття” та небайдужих мешканців знайшлися люди із числа підприємців ,які добровільно долучилися до відновлення дорожного полотна (шляхом грейдерування та засиплення ямочності гравійною сумішю) .

Вчора ,такі роботи розпочалися,на вулиці Лейзмана (в районі залізничного переїзду) м.Виноградів і один із підприємців на добровільній основі долучився до вищевказаних робіт.

Надалі розраховуємо на відновлення дорожного полотна між м.Виноградів та с.Дротинці із добровільним залученням небайдужих людей та підприємців до цих робіт,які з власної ініціативи приймуть участь в засипці ям та вибоїн на цьому відрізку автодороги.

Буде робитися все ,щоб автодорога Виноградів -Дротинці -Фанчиково могла бути більш менш задовільною допоки не буде зроблено ремонт її.

Вибачте за тимчасові незручності.Все в нас буде добре.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”