Перше депутатське звернення: Про ремонт автодоріг Виноградів-Дротинці-Фанчиково ,а також відрізку дороги Вилок-Берегово автошляху міжнародного значення М23 Берегово – Виноградів – В.Копаня

Шановне товариство, мною в статусі депутата Берегівської районної ради направлено депутатське звернення до керівництва служби автомобільних доріг в Закарпатській області , служби місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області та безпосередньо до голови Закарпатської області п.Полоскова А.О.щодо незадовільного стану автодороги загального користування місцевого значення Виноградів -Дротинці -Фанчиково та відрізку дороги Вилок-Берегово автошляху М 23 Берегове-Виноградів-В.Копаня та вжиття невідкладних заходів.

Довідково:

Автодорога загального користування місцевого значення Виноградів -Дротинці -Фанчиково наразі найбільше виглядає як бездоріжжя ,аніж автомобільна дорога.

Суцільні ями та вибоїни . Проїхати неможливо.

Основим завданням в формуванні місцевої політики органів державної влади та місцевого самоврядування району в напрямку розвитку дорожньо – транспортної інфраструктури сільських населених пунктів має бути вирішення проблем пов’язаних із станом доріг та забезпечення рівного доступу мешканців села до отримання соціальних послуг на рівні із мешканцями міста.

А тому і виникла потреба звернутися до керівництва області з даного питання.

Якщо автомобільна автодорога Виноградів-Дротинці-Фанчиково є дорогою загального користування місцевого значення,то відрізок дороги Вилок -Берегово відноситься до міжнародного значення ,але стан на цьому відрізку вкрай незадовільний.

Довідково:

Автодорога M-23 Берегове-Виноградів-В.Копаня – дорога міжнародного значення на території України. Бере початок в місті Берегово в Закарпатській області, проходить через Виноградов і закінчується в селі Велика Копаня. Є складовою частиною європейського автомобільного маршруту E 81.

Загальна протяжність – 49,5 км.

Траса веде до КПП «Вилок» на кордоні з Угорщиною, який набув статусу міжнародного в 2012 році. Через даний прикордонний пункт їде мале число туристів, завдяки чому, збираються лише невеликі черги.

Дорожнє покриття на відрізку Вилок-Берегове перебуває у вкрай незадовільному стані, що погіршує безпеку під час руху транспортних засобів, сприяє створенню аварійних ситуацій, не забезпечує якісного транспортного сполучення населених пунктів .Звернення депутатів місцевих рад розглядаються у термін до 10 днів від моменту їх надходження. Якщо розгляд звернення з об’єктивних причин не може бути проведений у визначений термін, депутата повідомляють про це офіційним листом з викладенням мотивів щодо продовження терміну розгляду.

Про результати розгляду депутатського звернення буде проінформовано виборців після надання відповіді.

Депутат Берегівської районної ради

Ф.Щубер