ПЕРЕДОВИЙ ДОСВІД МІЖГІРЩИНИ:ЗАПОЧАТКОВАНИЙ ВІДКРИТИЙ ТА ПУБЛІЧНИЙ ЗВІТ ПРАВООХОРОНЦІВ

Шановне товариство,нещодавно на Міжгірщині місцеві мешканці с.Річка та с.Тюшка започаткували передовий досвід відкритого та публічного звіту правоохоронців про стан досудового розслідування .

Нагадуємо Вам ,що мешканці с.Річка та с.Тюшка що на Міжгірщині відкрито та публічно пішли проти хаотичної та незаконної вирубки карпатських лісів.

Про це ми неодноразово писали,надавали відеоматеріали і у вас була змога оцінити активність цих людей.

Місцеві мешканці звернулися до місцевої поліції та прокуратури із заявою про вчинення злочину,але поліція проігнорувала іі і ,тільки завдяки спільним зусиллям, все ж таки поліція внесла відомості до ЄРДР та розпочала досудове розслідування.

Однак ,із-за недовіри громадян до місцевої поліції та прокуратури, місцеві мешканці цих сіл вкотре прийшли до поліції та прокуратури щоб ті публічно та на відкритій зустрічі прозвітувалися про результати досудового розслідування.

Приємно було спостерігати,коли працівник поліції ,одягнутий у поліцейську форму, вийшов до людей і прозвітувався перед цими мешканцями.Адже вони на це мають право,тому що за рахунок податків цих людей вони отримують заробітну плату.

Таку процедуру звіту на відкритій зустрічі було здійснено і в місцевій прокуратурі.


В результаті нього люди отримали інформацію про стан досудового розслідування,яка передбачена в рамках КПК України.

Отож,можна ствердно сказати,що саме на Міжгірщині вперше в історії закарпатських правоохоронців започатковано відкритий та публічний їх звіт  .

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович