Парламентські вибори в Україні: Розпочалася брудна компанія відносно діяльності ГО “Народний Контроль Закарпаття”

Шановне товариство розпочалася брудна компанія із боку окремих кандидатів в народні депутати України проти активної громадської діяльності ГО “Народний контроль Закарпаття”.

Як нам повідомило джерело інформації,яке є близьке до цих людей,по відношенню до членів Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” розпочата компанія по дискридитації нашої громадської інституції.

Все розпочалося із того,що на сайті Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” прес-служба поширила публікацію О. Попович під назвою :Владіслав Поляк про допомогу бійцям АТО: «Чужих дітей не буває» ,яка була опублікована в газеті Новини Виноградівщини від 14.06.2019 року.

Як нам повідомило джерело,що через правоохоронні органи будуть спроби відкрити проти нас різного роду адміністративні та кримінальні провадження по надуманих мотивах.

Будуть нас “прив”язувати” до вчинення різних злочинів минулих років .

Для цього збирається різна інформація з метою оприлюднення в соціальних мережах ,щоб принизити нашу честь і гідність та деактивізувати нашу діяльність.

Згодом ми розповімо Вам про цих героїв нашого часу ,які мають намір таких чином вплинути на голоса виборців ,але необхідно терпіння і все буде добре.

Так ,на 73 виборчому окрузі началася серьозна битва за крісло у Верховну Раду України,запущені всі механізми брудної компанії,починаючи від підкупу виборців і закінчуючи залякуванням.

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” ще поки не визначилася котрого кандидата в народні депутати буде підтримувати на парламентських виборах ,але виходячи із такої брудної проти нас компанії, ми можемо дійсно підтримати Владіслава Поляка і розпочати вести активну роботу по підтримці його кандидатури.

Зрілище по дискридитації нашої діяльності буде для когось цікавим,але недовгим..,а ось після виборів комусь за це треба буде нести відповідальність.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”