ОСЬ ТАК ВЛАДА ПРАЦЮЄ НА ДОБРОБУТ ЛЮДЕЙ ??? АБО ЧОМУ АВТОДОРОГА ПУШКІНО – ВЕРБОВЕЦЬ В ТАКОМУ СТАНІ !!!

Шановне товариство сьогодні ми поїхали в периферійні населені пункти що на Виноградівщині,щоб більш детально ознайомитися із станом функціонування органів місцевого самоврядування та побачити їхню турботу за людей щодо забезпечення їх життєдіяльності,а також як цьому сприяли протягом останніх років органи виконавчої влади .

Є таке дивовижне село як Вербовець, дивовижне воно тому,що доїхати практично до нього без використання ненормативної лексики вкрай складно. З якого боку не заїзжав,всюди неприступні дороги, просто фортеця,все в ямах , вибоїнах місцями великі кратери. Ми мали намір поспілкуватися із сільським головою с.Вербовець та с.Пушкіно, жителі яких користуються цими непроходимими шляхами , але їх на роботі не застали.

Сільського голову с.Пушкіно вже на протязі року не можемо знайти на роботі. Повернемося до цієї автодороги,яка веде із с.Пушкіно до с.Вербовець.

Як нам повідомили місцеві мешканці, однією із причин зняття із маршруту рейсового автобуса через с.Вербовець став неналежний стан даного відрізку дороги,але через цей населений пункт,їм ближче і скоріше добратися до райцентру. Наразі по інформації ,яка гуляє по сторінках Фейсбука , нам стало відомо, що голова Закарпатської ОДА п.Петров О.Г. взяв відпустку і вирушив по області здійснювати агітаційні заходи за провладну партію. А тому ми пропонуємо п.Петрову О.Г. заїхати в с.Вербовець що на Виноградівщині та поспілкуватися із своїми майбутними виборцями та дізнатися , що вони думають про турботу та добробут від “слуг народу”.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”