Офіційне спростування ГО “Народний контроль Закарпаття” Інформації щодо фінансування нашої громадської інституції

Шановне товариство нещодавно диванна сотня Фейсбука після нашої пропозиції до в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. письмово прозвітуватися почала жвало розповсюджувати неправдиву інформацію про фінансування Виноградівського РГФ “Апологет” з ОГП і ДК та Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”.
Як стверджують ці бійці невидимого фронту ,що Виноградівське РГФ “Апологет” з ОГП і ДК та Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” начебто фінансується за рахунок платників податків м.Виноградів,а саме за рахунок коштів міського бюджету,які начебто Виноградівська міська рада щорічно виділяє на фінансування нашої громадської діяльності по 50 000 грн.
Ми звернулися із запитом до Виноградівської міської ради для підтвердження або спростування інформації про фінансування нашої діяльності.
Отримали відповідь,якою Виноградівська міська рада спростовує наше фінансування за рахунок платників податків м.Виноградів.
Ми припускаємо,що окремі особи умисно стали розповсюджувати неправдиву інформацію з метою дискридитації та приниження активності нашої діяльності.
Ці бійці невидимого фронту мають прізвище,ім”я по батькові,але називати їх не будемо,щоб не робити їм рекламу,але ми припускаємо ,що саме вони мають певне фінансування від людей,які поки що є при владі.
Відповідно до ст. 3 Конституції України честь і гідність людини визнані найвищою соціальною цінністю. Порушення цих фундаментальних прав вимагає відповідного захисту. Відповідно до ст. 55 Конституції України кожен має право будь-якими не забороненими законом засобами захищати свої права і свободи від порушень та протиправних посягань. Згідно ст. 15 Цивільного кодексу України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Таке ж право надається і юридичним особам згідно ч.2 ст. 94 Цивільного кодексу України.
На підставі вищенаведеного ми підготовили позив та направили до суду щодо оскарження дій цих осіб,які в мережі інтернет розповсюдили недостовірну інформацію про нашу громадську діяльність,яка порочить честь, гідність та ділову репутацію Виноградівського РГФ”Апологет” з ОГП і ДК та Громадську організацію “Народний контроль Закарпаття”.
Кожен має нести відповідальність за “базар”.

Про результати судового розгляду повідомимо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”