Оцінка роботи ГО “Народний Контроль Закарпаття” Виноградівською районною радою

Шановне товариство ГО “Народний контроль Закарпаття” в черговий раз спростовує заказні публікації та коментарі з боку окремих проплачених “псевдоактивістів” в адресу нашої громадської інституції щодо нашого фінансування та діяльності на території м.Виноградів та загалом на території Виноградівського району .
Ось щойно ми отримали відповідь із Виноградівської районної ради щодо нашого фінансування та оцінки громадської діяльності Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” та Виноградівського РГФ”Апологет” з ОГП і ДК,яку надаємо для ознайомлення.
Попри всі перешкоджання нашій громадській діяльності із боку окремих чиновників (які ще до 20 травня 2019 року будуть баламутити народ) та інформаційні “атаки” в соціальних мережах ми продовжуємо ще більш активно працювати ,щоб ніхто із керівників сьогоднішньої влади ,які були призначені під час президенства Порошенка не залишилися безкарними.
Ми надіємося,що кожен із них буде притягнутий до кримінальної відповідальності по тих матеріалах,які ми подавали в правоохоронні органи ,а також і по тих,що ще готовимо.

P.S. РАЗОМ ІЗ ТИМ ХОЧЕМО ПОДЯКУВАТИ ВСІМ НЕБАЙДУЖИМ ВИНОГРАДІВЦЯМ!!!

ПРОТЯГОМ ДВОХ ДНІВ ВІДГУКНУЛОСЯ ЧИМАЛО ЛЮДЕЙ ПРО НАМІР ДОПОМОГТИ ФІНАНСОВО ГО “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКАРПАТТЯ” , ЩОБ СПЛАТИТИ СУДОВИЙ ЗБІР ТА ПОДАТИ АДМІНІСТРАТИВНИЙ ПОЗОВ ДО ЗАКАРПАТСЬКОГО ОКРУЖНОГО АДМІНІСТРАТИВНОГО СУДУ ЩОДО ОСКАРЖЕННЯ ДІЙ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РДА З ПИТАНЬ НЕНАДАННЯ ІНФОРМАЦІЇ ПРО ЗАРОБІТНУ ПЛАТУ В.О.ГОЛОВИ ВИНОГРАДІВСЬКОЇ РДА П.КОСТЕЛЕБА -ВЕРЕМЧУК Н.Ю. ЗА СІЧЕНЬ-КВІТЕНЬ 2019 РОКУ.

В зв”язку із наміром людей надати нам фінансову допомогу наразі вирішується питання про правильне оформлення безповоротної фінансової допомоги та добровільних пожертвувань,так як надання будь-якої фінансової допомоги є правочином згідно ст. 202 Цивільного кодексу (ЦК).
А тому з метою дотримання вимог пп. 133.4.2 п. 133.4 ст. 133 Податкового кодексу ми звернулися письмово до ГУ ДФС В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ для відповідного роз”яснення .

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття