Нетерпимість до ненадійних: Очищення в Громадській організації “Народний контроль Закарпаття”

Шановне товариство під час додаткового вивчення особистості одного із новопринятих членів нашої організації було отримано інформацію про те,що він не будучи ще членом організації притягувався до адміністративної відповідальності і судом був визнаний винним .
При написанні заяви про вступ в організацію про це він не повідомив ,а тому на нашу думку поступив нечесно,негідно та непорядно по відношенню до тих членів організації,які його рекомендували.
Передумова перебування в громадській організації – довіра людей. Чесність ,як головна підстава для довіри.
Сказав неправду – геть!
Правлінням Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” було проведено перевірку вказаних фактів ,в результаті чого інформація підтвердилася ,а саме на підставі отриманого рішення суду(яке 08.01.2019 року вступило в законну силу) було встановлено,що він 26.12.2018 року притягувався до адміністративної відповідальності за ч.2 ст.172-6 КУпАП.
На підставі цієї перевірки та рішення суду було прийнято рішення подати результати перевірки на розгляд загальних зборів про його виключення із організації.
Отож,в Громадській організації “Народний контроль Закарпаття” йде живий і здоровий процес нетерпимості до тих осіб,які намагаються використати авторитет нашої інституції для своєї корисної мети та дискридитації активної діяльністі Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”