“НЕ ХВАТИЛО,НІ ПОВІТРЯ ,НІ СТРУМЕНЯ ,НІ ГРОШЕЙ: КОНТРОЛЬ ЗА “РЕМОНТОМ” АВТОДОРОГИ ВИНОГРАДІВ -ДРОТИНЦІ- ФАНЧИКОВО

Шановне товариство Громадська оргагнізація “Народний контроль Закарпаття” слідкує за тим,що відбувається із ремонтом автодороги Виноградів -Дротинці-Фанчиково та наразі вже можемо проінформуємо Вас про результати  виконання робіт по ямковому ремонту із застосуванням  так званого повітряно-струменевого методу.

Кажуть ,що цей метод дуже добре зарекомедував себе у всьому світі,як:швидкий,недорогий і ефективний.Яка якість цього ремонту ми згодом на власні очі самі побачимо.

Поки що чогось надзвичайного ми не спостерігаємо.Цей ремонт дороги здійснюється  ТОВ”ШБУ-77″ м.Бровари.Як нам повідомила в телефонному режимі директор ДП”Служба місцевих автомобільних доріг в Закарпатській області” Валентина Пароконна,коштів виділили небагато, близько 800 000 тисяч грн і цього хватає на два кілометра ямкового ремонту цієї дороги.

На решту кілометрів автодороги Виноградів-Дротинці-Фанчиково не хватило,ні воздуху,ні струмену ,а ні грошей,тобто пустили порох в очі людям і все.

Що далі…? А далі запланована зустріч нашої інституції із головою Закарпатської ОДА п.Петровим О.Г.На якій будемо піднімати ,питання вивозу сміття із населенних пунктів Виноградівського району,питання ремонту автодоріг в Виноградівському районі ,в тому числі і цієї автодороги, реконструкції очисних споруд, наведення належного порядку із забором та вивезенням гравійно-піщаної суміші із русла р.Тиси та із інших питань.

Основним питанням, яке звичайно буде стояти на цій зустрічі – це покращення криміногенної ситуації на Виноградівщині та налагодження  належної роботи слідчих підрозділів  по розкриттю тяжких злочинів.

Про результати проведення ремонтних робіт та копію акту прийому виконаних робіт ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович