Народний контроль Закарпаття на Воловеччині: звіт керівництва Воловецької райдержадміністрації про роботу за період своєї каденції

Шановне товариство ,як було анонсовано попередньо про намір провести громадський та журналістський моніторинг службової діяльності окремих райдержадміністрацій на Закарпатті, актив організації сьогодні 21 травня 2019 року зустрілися із заступником голови Воловецької РДА п.Понзель І.М. та начальником відділу освіти райдержадміністрації п.Шутка Н.П. для того,щоб почути їхній звіт.

На завчасно запланованій зустрічі в рамках проекту “Запитай у влади” керівництво Воловецької РДА прозвітувало перед активістами ГО”Народний контроль Закарпаття” про результати своєї роботи на Воловеччині за період своєї пятирічної каденції при владі.

Принагідно повідомляємо,що керівники усіх органів виконавчої влади щорічно мали б виступати з публічним звітом про підсумки діяльності відповідного державного органу за участю представників громадських рад, громадських об’єднань, організацій роботодавців, професійних спілок, некомерційних організацій, експертів відповідних галузей та засобів масової інформації.

Щорічний публічний звіт мали б робити у зв’язку зі вступом у дію ще в травні 2016 року нової редакції Закону України «Про державну службу», відповідно до статті 45 цього закону.Але є як є.

На початку звіту Іван Понзель зазначив, що основні напрямки роботи райдержадміністрації ґрунтуються на принципах втілення в життя реформ, ініційованих Президентом України та Кабінетом Міністрів України, їх практичної реалізації на місцях та забезпечення економічного і соціального розвитку району.

Під час свого виступу заступник голови районної державної адміністрації охарактеризував роботу райдержадміністрації впродовж минулих років з усіх стратегічних напрямків, детально зупинившись на бюджетних питаннях, інвестиціях, реалізації проектів, соціальному захисті населення та на конкретних справах, що втілені в життя в галузях освіти, медицини, культури.

На завершення звіту, Іван Понзель наголосив, що попри позитивні результати роботи в певних напрямках, залишаються ще проблеми, які повинні вирішуватися спільно, тому закликав всіх до співпраці.

Після закінчення звіту активісти ГО”Народний контроль Закарпаття” мали можливість задати питання та отримати вичерпні відповіді на них від заступника голови райдержадміністрації.

Чимало запитань було до начальника відділу освіти райдержадміністрації п.Шутка Н.П. з питань службової діяльності закладів освіти на Воловеччині.

Отож,пропонуємо переглянути відеоматеріали звіту воловецьких чиновників та самим надати оцінку діям цієї команди.

Наступна раййдержадміністрація ,в якій ми маємо намір почути звіт керівництва цього органу, це буде Міжгірщина.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”