Напередодні приїзду президента України п.Порошенко П.О. на Закарпаття звернулася до п.Москаль Г.Г.

Шановне товариство Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” напередодні приїзду Президента України на Закарпаття звернулася до голови Закарпатської ОДА п.Москаль Г.Г. щодо забезпечення дотримання Конституції та Законів України на території Закарпатської області в частині забезпечення видачі паспорта України мешканцю с.Широке,який досяг повноліття і має намір реалізувати своє право голосу на виборах Президента України 31.03.2019 року.
Коротко про обставини.
Мешканець с.Широке Виноградівського району що на Закарпатті звернувся до начальника Виноградівського РВ ГУ ДМС в Закарпатській області п.Осташ А.В. про видачу паспорта громадянина України ,але йому було відмовлено.Людина звертається до суду,який виносить рішення про зобов”язання Виноградівського РВ ГУ ДМС в Закарпатській області видати цьому молодому чоловіку паспорт України.Звичайно,що рішення суду вступило в законну силу.
Виноградівський РВ ГУДМС в Закарпатській області в особі п.Осташ А.В. всупереч законному рішенню суда відмовився виконувати.
А тому Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звернулася до голови Закарпатської ОДА п.Москаль Г.Г. відповідно до ЗУ”Про місцеві державні адміністрації” забезпечити дотримання норм діючої Конституції України.
В разі не реагування п.Москаль Г.Г. на наше звернення ми маємо намір звернутися до Президента України п.Порошенко П.О. на відкритій зустрічі із краяни під час відвідування Закарпаття.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”