Наміри нейтралізувати активність громадської організації “Народний Контроль Закарпаття” …???

Громадянське суспільство в Україні ще тільки починає формуватися. Звісно, нам ще далеко до професійних громадських організацій, але якщо не працювати над їх формуванням і вдосконаленням тепер, то є ризик так і не побачити їх у майбутньому.
Однак завдяки довгостроковому нашому стратегічному плануванню,висвітленням результатів в власній газеті та на сайті “ГО”Народний контроль Закарпаття”,послідовності та наполегливості у своїй діяльності та підтримці від громад(хоча вони ще дуже слабко включаються в громадську діяльність),а також аполітичності наша громадська організація продовжує активно діяти.
Але є намагання із боку окремих осіб нейтралізувати активну діяльність нашої Громадської організації .
А тепер по суті та більш деталізовано.
Нещодавно активом Громадської організації було проведено журналістське розслідування щодо планової перевірки з питань дотримання природоохоронного законодавства в ДП”Воловецьке ЛГ”,яке проводилося співробітниками ДЕІ в Закарпатській області .По наявній інформації до складу комісії були включені два співробітника УСБУ в Закарпатській області.Основною задачею цієї комісії був попенний перелік пнів.Групою наших журналістів було здійснено відвідування даної комісії в службовому кабінеті ДП”Воловецьке ЛГ” та зафіксовано на відеокамеру спілкування із ними.
В результаті журналістського розслідування ми надали інформаційні запити щодо законності перебування співробітників УСБУ в Закарпатській області в складі комісії.На запитувану інформацію ми отримали відповідь,що УСБУ в Закарпатській області не делегувало своїх представників на перевірку,а тому виникло питання в якому статусі вони там перебували і для чого.
По результатах нашого розслідування ми виклали публікацію на наш сайт і дана публікація викликала шалений резонанс,як з боку громадськості ,так із боку правоохоронних органів.
До нас почали через посередників надходити пропозиції,що якщо ми знімемо відеоматеріали із сайта ,то нам заплатять і мова йшла про немалу суму грошей.На нашу думку вони хотіли нейтралізувати нас шляхом документування підкупу,зняти відео із сайта та припинити збір підписів про відставку голови Закарпатської ОДА п.Бондаренка І.С.,який активно продовжується.
Маючи досвід оперативної роботи на попередній роботі в нас виник план про документування цих неправомірних діянь.Розробили комбінацію.Все начебто йшло добре,але в останній момент на кінцевому етапі ми не досягли бажаного результату,так як особи можливо передбачили наші наміри.
Ось такі наші припущення,які мають насторожувати всіх громадських активістів щодо” благих намірів” нової влади.
На підставі вище вказаних подій, сьогодні представники нашої організації з цього та інших питань зустрілися безпосередньо із головою Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С. та начальником УСБУ в Закарпатській області п.Рудніцьким І.Л. в рамках діалогу громадськості та влади по виконанню указу президента В.Зеленського про розвиток Карпат.

Начальник УСБУ в Закарпатській області запевнив нас про те,що ситуацію із своїми підлеглими візьме на особистий контроль та про прийняте рішення проінформує громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”