На Виноградівщині представили нового голову райдержадміністрації. Чи будуть зміни на краще… ???

На 15.00 годину 10.12.2019 року було анонсовано представлення новопризначеного голови Виноградівської РДА п.Кіша Василя Васильовича.Людей зібралося багато,в більшості це держслужбовці із різних структурних підрозділів Виноградівської РДА ,сільські та селищні голови,депутати різних місцевих рівнів.

Однак,як потім додатково присутніми повідомили працівники Виноградівської РДА ,що  голова Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С. запізнюється на годину,тобто переноситься цей захід на 16.00 годину.Дана звістка в людей  викликала обурення.Більшість із них залишилися очікувати,але  були й такі,що поїхали додому.На 16.00 годину все ж таки приїхав п.Бондаренко І.С.,який вибачився перед присутніми за запізнення ,мотивуючи це тим,що в нього була термінова зустріч.

Люди по різному сприйняли його вибачення.Відразу взялися за представлення.Спочатку п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.,яка до недавнього часу виконувала обов”язки голови райдержадміністрації представила присутнім голову Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С.,а він вже ,в свою чергу, представив новопризначеного голову Виноградівської РДА п.Кіша В.В.

Основним меседжем,який під час представлення прозвучав із вуст губернатора,було налагодження діалогової комунікації нового голови РДА  із керівництвом та депутатським корпусом Виноградівської районної ради.
Під час представлення в президії на трибуні були відсутні керівники Виноградівської районної ради.Від цього саме і виникає негативне передчуття  про продовження ,розпочатого ще попереднім керівником райдержадміністрації, протистояння між ними.Цього найбільше не хотілося б,адже від цього страждає весь район.
Що нас очікує? Важко сказати…Але якщо заступниками у новопризначеного голови Виноградівської РДА п.Кіша В.В. залишаться тіж самі заступники,а це п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.,Данич Є,В. та ще кажуть,що начебто ще одним заступником буде Жупанин В.І.(це батько Народного депутата України п.Жупанин А.В. від політичної партії Слуга Нороду) ,то шановне товариство нас очікує ще що найменше рік “позитивних зрушень”.
Це знову ж таки протистояння між депутатами та керівництвом райради з однієї сторони та керівництвом РДА – з другої ,адже ці люди ,тобто посадові особи райдержадміністрації не зможуть піти на компроміс через особисті амбіції.Я припускаю,що знову ми залишимося на одинці із своїми проблемами і нам доведеться вирішувати їх самим.Але ми зі своєго боку не дамо їм сидіти склавши руки та бездіяти,про цьому отримуючи немалі зарплати.
Хоча радує інше,що в зв”язку із процесами децентралізації до кінця 2020 року реформа має закінчитися,а це значить що вищевказані посадові особи прийшли ненадовго.
Отож,буде й надалі  активно приймати участь в громадському  та дераавному управлінні справами в інтересах наших громадян таким чином стимулюючи чиновників до роботи.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”