Моніторинговий екскурс ГО “Народний Контроль Закарпаття” по Широкому

Шановне товариство,як ми вже попередньо анонсували ,що на запрошення сільського голови с.Широке п.Феєр І.С.долучитися до вирішення проблем,які пов”язані із поводженням твердих побутових відходів в селі,ми відгукнулися і сьогодні 04.11.2019 року  актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” відвідав с.Широке Виноградівського району Закарпатської області.

Ми зустрілися із окремими керівниками державних та комунальних установ,які функціонують на території Широківської сільської ради та поспілкувалися безпосередньо із сільським головою с.Широке п.Феєр І.С.,який погодився озвучити проблемні питання сільської громади та розказав про шляхи їх розв”язання.

Після цього  ми зустрілися із завідувачем амбулаторії с.Широке  п.Дзяпка В.І.,який розказав про ситуацію,яка склалася із реформуванням медичної галузі,станом забезпечення матеріально-побутових умов,медичного обладнання ,поводження із ТПВ(тверді побутові відходи),які накопичуються в ході надання медичних послуг людям.

Саме приміщення  амбулаторії розміщено на другому поверсі будівлі,яка знаходиться на балансі Широківської сільської ради.На першому поверсі,а це комунальна власність територіальної громади, відбувається процес ремонту і що там планується розмістити наразі важко сказати

Надалі ми попрямували до Широківської ЗОШ 1-3 ступенів та зустрілися із директором п.Фурик М.А.В ході нашого спілкування на наше прохання проінформувати редакцію газети”Народний контроль Закарпаття”щодо функціонування даного шкільного закладу  Марина Андріївна розповіла про стан підготовки до опалювального сезону,який вже розпочався,про стан заборгованності по заробітній платі педагогічним працівникам,про ситуацію із поводженням із сміттям,яке накопичується в школі тощо.

В кінці нашого відвідування с.Широке ми відвідали пам”ятник загиблим односельчанам -добровольцям ,які загинули на війні  1941-1945 рр.

Стан пам”ятника і благоустрою біля нього бажає бути кращим,адже ми зобов”язані вшановувати пам’ять людей, які поклали свої життя заради нашого мирного майбутнього.  

Ми маємо пам’ятати про часи війни, людей, які боролися за мир,розповідати про це дітям і не можемо допустити, щоб подібне повторилося. Війна – це жах, бруд і смерть. Війна – це дуже страшно. 

Шановне товариство на цьому завершився перший етап нашого моніторингу. Найближчим часом ми відвідаємо решту сільських установ  та тих місць,які викликають суспільний інтерес.

Цікаве ще попереду.

Як ми вже анонсували після закінчення громадського моніторингу ми маємо намір проінформувати виконком та депутатський корпус Широківської сільської ради про результати нашої діяльності .

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”