МІЖГІРЩИНА: ДИВНЕ ЗАХОПЛЕННЯ (ХОБІ ) ЛЮДИНИ …

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” надійшло відеозвернення мешканця с.Репинне що на Міжгірщині,який розповів,що його односельчанин захоплюється дивним колекціонуванням старих  автомобілів та запчастин до них ,які зберігає під відкритим небом на земельних ділянках,які ,начебто ,відносяться до земель сільської ради, і вони заважають проходу людей та автотранспорту .

Ми зателефонували до сільського голови с.Репинне п.Тарахонич В.В. та попросили розповісти про цю історію.Сільський голова повідомив,що наразі дійсно на розгляді в нього є колективне звернення мешканців села,в результаті якого було вивчено цю ситуацію та проведений комісійний розгляд .

Зі слів Василя Васильовича , частина колекціі цього металобрухту розміщена на приватній земельній ділянці,частина на землях сільської ради,а решта на землях,які відносяться до ГУ Держгеокадастру в Закарпатській області.

На колекціонера цього дивного хобі по результатам перевірки колективного звернення правоохоронцями складений адміністративний протокол за ст.152 КУпАП та адміністративною комісією накладений штраф.Для об”єктивності журналістського розслідування ми поспілкувалися із цією особою,яка пояснила що цим захопленням він займається вже давно,раніше це нікому не заважало і ніхто не скаргувався.

На даний час конфлікт виник на грунті неприязних відносин із ініціатором цієї скарги та збору підписів людей.Скаржник ,із його слів, порубав дерева на приватній земельній ділянці брата.

Порубані з його ділянки дерева брат забрав собі.Від цього часу між ними і існують неприязні відносини.Як проінформував нас чоловік, він прибере свою колекцію  в найближчий час,щоб вона не заважала односельчанам.

Підсумовуючи наведене можна зробити висновок,що якби в селі належним чином виконувалися обов”язки посадовими особами місцевого самоврядування, даний конфлікт взагалі би не виник,адже тривалий час людина не маючи на те права захаращувала території,які їй неналежать,а сільська влада дивилася на це скрізь пальці.

Але у всьому є крім правової сторони ще і моральна.Адже ніякий державний орган невзмозі зобов”язати налагодити людські відносини серед конфліктуючих сторін.

А тому інколи треба себе запитати чи правильно я поступаю,чи просто найти в собі сили волі сказати своєму ближньому :прости мене грішнього..

В цьому є присутність нашої гордині та відсутність смирення,які  заважають духовному зросту людини.

Треба навчитися поважати себе та з повагою відноситися до ближнього і, не їсти один одного(не в прямому ,а в переносному значенні цього вислову).

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович