МІСЦЕВІ ВИБОРИ НА ВИНОГРАДІВЩИНІ:АГОВ,ПОЛІЦІЯ :ЧИ Є ЦЕ ПІДКУПОМ ВИБОРЦІВ???


Шановне товариство, здійснюючи моніторинг соціальної мережі Фейсбук, ми натрапили на допис Беати Гейдер ,яка по наявній інформації є кандидатом в депутати до Виноградівської ОТГ від ПП “Батьківщина”.Вона повідомила,що сьогодні завдяки Йосипу Васильовичу Козеца-кандидату в депутати в Закарпатську обласну раду від ПП “Батьківщина” дитячий садок в с.Фанчиково отримав давно омріяну переносну колонку і кольоровий принтер.

о допису додані фотографії ,які чітко підтверджують те,що троє кандидатів в в депутати різних рівнів місцевих рад,а саме всім давно знайомий Русанюк М.М.(по якому триває судовий розгляд справи по хабарництву в Берегівському районному суді) висунутий від ПП “Батьківщина”  кандидатом в депутати ,Козеца Й.В. та Беата Гейдер проводять передвиборчу агітацію в приміщенні закладу дошкільної освіти №1 зібравши всіх працівників цієї установи.

Також показово видно,що ці троє кандидатів принесли для потреб даного закладу  переносну колонку і кольоровий принтер,що має розцінюватися  як підкуп виборців.

А тому звертаємося до правоохоронних органів,а саме до начальника Виноградівського ВП п.Пилипа Ю.Ю.щодо проведення належної перевірки на предмет порушення виборчого законодавства з метою надання діям вищевказаних осіб правової оцінки.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович