МИКОЛА ПЕНЦКОФЕР СІЛЬСЬКИЙ ГОЛОВА С.ТЕКОВО ЩО НА ВИНОГРАДІВЩИНІ: “ПРАВДА ЧИ СИЛА..?!”

Шановне товариство, до нас звернувся сільський голова с.Теково що на Виноградівщині та розповів,яким чином вже другий рік підряд окремі особи намагаються завадити нормальному функціонуванню сільської ради ,в результаті чого “заблокавоні “грошеві кошти( біля трьох мільйонів),які мали бути використані для вирішення проблемних питань місцевих мешканців.

Зі слів Миколи Антоновича протягом цього періоду відбулалися судові баталії в різних судових інстанціях,які не вирішили проблем,а село почало занепадати,адже всі задумані проекти призупинилися.

Станом на сьогодні він є на законних підставах сільським головою с.Теково ,але без можливості розпоряджатися коштами на потреби громади ,тому що незгодні депутати не затвердили бюджет на 2020 рік.

Як стверджує сільський голова, опоненти не змогли його “змістити” шляхом прийняття та винесення судових рішень на їх користь та пішли іншим шляхом. Наразі на нього обрушилися заяви в місцеві правоохоронні органи про вчинення ним ,начебто, кримінальних правопорушень ,які із таким натхненням розпочали розслідувати правоохоронці.Вже навіть вручили підозру та звернулися в суд про тимчасове обмеження його прав .

Досудове розслідування проводить старший слідчий Виноградівського ВП п.Бобик С.С. ,а процесуальний прокурор по справі п.Симйон І.Д.

На підставі звернення сільського голови с.Теково редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” розпочате журналістське розслідування,яке буде проводитися із виїздом в с.Теково.

Шляхом опитування місцевих мешканців, з”ясовуватимемо причину конфликту та їх відношення до нього. Також будемо здійснювати моніторинг судових засідань по розгляду тих клопотань та заяв,які знаходяться на розгляді.

Адже така жага до роботи із боку місцевої поліції та прокуратури має бути чимось “підігріта”.Бо інколи не можна добитися навіть внесення відомостей до ЄРДР,а тут настільки все оперативно відбувається,що не віриться в такі чудеса.

А тому запрошуємо всіх учасників даного конфлікту до діалогу та висловлення своєї позиції для об”єктивного висвітлення даної ситуації.

Відеоматеріали спілкування сільського голови с.Теково та інших учасників цього конфлікту ми будемо опубліковувати для громадськості з метою ознайомлення на сайті громадської організації.Про результати журналістського розслідування ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”


Щубер Федір Дмитрович