Ми в дії!!! Актив Громадської Організації “Народний контроль Закарпаття” на Тячівщині. Відкрито 9 (Девять) кримінальних провадженнь

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернувся мешканець Тячівського району Закарпатської області про порушення його прав та інтересів посадовими особами місцевого самоврядування та органів виконавчої влади Тячівського району що на Закарпатті.


Для з”ясування обставин,спростування або підтвердження даного звернення редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” розпочато журналістське розслідування.


По результатах журналістського розслідування були зібрані матеріали та подані заяви в порядку ст.214 КПК України до СВ Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області та до Тячівської місцевої прокуратури.


Після їх вивчення та аналізу правоохоронці Тячівщини внесли відомості до ЄРДР та розпочали досудове розслідування з метою надання правової оцінки діям посадових осіб вище зазначених посадових осіб.

Актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” протягом перших днів січня 2020 року здійснював громадський та журналістський моніторинг службової діяльності посадових осіб органів місцевого самоврядування  та органі виконавчої влади на території Тячівського району.

По результатах нашої діяльності були зібрані матеріали та разом із заявами подані до правоохоронних органів Тячівщини.


СВ Тячівського ВП ГУНП в Закарпатській області відомості по 9 (девяти) заявах внесені до ЄРДР.Наразі Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” буде здійснювати громадський та журналістський моніторинг по вказаних вище кримінальних провадженнях.

РЕЗУЛЬТАТИ ПРИЙНЯТИХ РІШЕНЬ ПРАВООХОРОНЦЯМИ ТЯЧІВЩИНИ:

Про результати досудового розслідування по даним кримінальним провадженням  та перебіг подій ми будемо інформувати громадськість.


Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”