МЕШКАНЦІ СІЛ РІЧКА ТА ТЮШКА ЩО НА МІЖГІРЩИНІ ВИМАГАЮТЬ ЗВІЛЬНИТИ ДИРЕКТОРА ДП, ВЕРХНЬОГІРСЬКЕ ЛГ” п. ПЛИСКА – ГАЛАТИБА М.Д.

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися мешканці с.Річка та с.Тюшка що на Міжгірщині про те, що їх намагаються певні особи ,які працюють на Міжгірщині по затівлі лісу, через суди притягнути до відповідальності за те, що вони навесні масово вийшли проти незаконної вирубки і не дали здійснювати вирубку лісів, яка проводилася в місячник тиші.

Ініціатори позову( а це окремі підприємці в галузі заготівлі лісу) звернулися до Міжгірського районного суду ,щоб люди,які не дали їм рубати ліс відшкодували їм нанесену шкоду в сумі 120 000 грн.

Як вказано в змісті заяви ініціаторів звернення , всі ці судові позови відносно них ініціювала ,начебто, керівник ДП “Верхньогірське ЛГ” п.Плиска – Галатиба М.Д.

На підставі своєї позиції,яка сформована по результатам службової діяльності п.Плиска Галатиба М.Д. за останні роки, люди зібрали близько 200 підписів мешканців сіл Річка та Тюшка ,які долучені до звернення в якому просять керівництво області та Держагентство лісових ресурсів України провести повний аудит службової діяльності ДП”Верхньогірське ЛГ” та звільнити із займаної посади п. Плиска -Галатиба М.Д.

В разі нереагування на звернення громадян ,вони залишають за собою право відстоювання своїх прав шляхом мирних акцій протесту.Ми знайшли публікації про даного керівника.Ось що про неї писали в публікації під заголовком “Золота ручка” лісової мафії Закарпаття на сайті Трибуна 30.12.2016 року

https://trubyna.org.ua/…/zolota-ruchka-lisovoji-mafiji…/

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”