м.Хуст: рятувальники провели заняття в непридатному для дихання середовищі

17 січня 2020 року на базі 10-ї державної пожежно-рятувальної частини  відбулись заняття з особовим складом  ДПРЧ 10 м.Хуст в непридатному для дихання середовищі під керівництвом начальника ДПРЧ 10 підполковника служби цивільного захисту Орос Р.В. 

Метою проведення занять є підвищення готовності до дій за призначенням і вдосконалення професійної майстерності особового складу, перевірка фактичного рівня теоретичних знань та практичних навичок , адже саме на них покладене найважливіше завдання – рятування людей та евакуація майна на пожежі, розвідка та гасіння пожеж, забезпечення безпечних умов роботи для інших підрозділів, які прибувають на допомогу.

Рятувальники виконували вправи з оперативної перевірки апаратів,  подолання смуги психологічного навантаження, проводили розвідку в непридатному для дихання середовищі з пошуку та евакуації потерпілого.

Під час проведення занять рятувальники показали високий рівень знань з правил роботи в апаратах на стиснутому повітрі, злагодженість та вмілі дії в роботі працівників ДПРЧ 10 по пошуку та рятуванню постраждалих із задимленого середовища.

Прес-служба ГО “Народний контроль Закарпаття”