ЛЮДИ ЗВЕРТАЮТЬСЯ – КАНДИДАТИ ДО МІСЦЕВИХ РАД ВЖЕ РЕАГУЮТЬ.

Шановне товариство, вчора відбулася зустріч кандидата на посаду голови Виноградівської ОТГ Степана Золтановича Бочкая із мешканцями с.Дротинці.

Під час зустрічі люди поскаржилися на відсутність сімейного лікаря на селі та аптеки.

За дорученням Степана Золтановича сьогодні разом із кандидатом в депутати до Виноградівської ОТГ Андрієм Дем’янчуком ми зустрілися із головним лікарем КНП “Виноградівський центр первинної медико санітарної допомоги” п.Гал А.О., щоб дізнатися про вищевказані проблеми та напрацювати механізми їх вирішення.Агата Олегівна проінформувала нас про те,що дійсно наразі проблема із кадрами, не хватає сімейних лікарів ,а тим більше в сільську місцевість мало бажаючих йти працювати, адже їх треба забезпечити житлом хоча б на перших порах.

Зі слів керівника медичної установи наразі в с.Дротинці два рази на тиждень приїжджає та обслуговує сімейний лікар з Фанчикова.

Пані Агата повідомила нас , що звернеться до директора КНП”Виноградівська районна лікарня” п.Мілюкова О.В. і буде пропонувати йому розглянути питання на виїзд пересувного флюорографа та про можливість виїзного прийому лікарів вузької спеціалізації (гінеколога,онколога та стоматолога) в с.Дротинці , адже у багатьох людей пенсійного віку є необхідність отримання відповідної консультації.А також будуть розглянуті інші варіанти надання належної медичної допомоги мешканцям с.Дротинці.Про результати розгляду нашого звернення та прийняті рішення повідомимо додатково.

Також ми зустрілися із підприємцями району ,які здійснюють роздрібну торгівлю лікарськими засобами і виробами медичного призначення і поцікавилися тим,як можна в с.Дротинці відкрити аптеку і за який термін вона може запрацювати.

Один із них погодився на встановлення аптеки на певних умовах і ми наразі відпрацьовуємо всі механізми ,щоб в селі була аптека,адже в районі залишилося майже одне село,де її немає.

Ще невідомо чи пройде хтось з нас на виборах,але,незважаючи на це,поітична партія “Рідне Закарпаття” вже намагається допомогти людям у вирішенні тих проблем,які накопичувалися роками.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”