КУДИ ПОДАВСЯ “КОВЧЕГ” З КОЛИШНІМ КОМСОМОЛЬСЬКИМ ВОЖАКОМ МИХАЙЛОМ КОЧІШОМ ,ЯКОГО ОБРАЛИ ЗАСТУПНИКОМ ГОЛОВИ БЕРЕГІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ?????

Шановне товариство, ми продовжуємо моніторити ситуацію ,яка склалася на Закарпатті внаслідок децентралізації та по результатах місцевих виборів ,які відбулися не так давно.

Що ми ,як виборці, отримали від цих виборів та обранців?

По перше,теж саме ,що завжди.Перед виборами обіцянки від них,що будуть все робити,щоб життя наше стало краще.

Але, як тільки отримали депутатські мандати,вони швидко помінялися в своїй позиції й надалі працюють на свої особисті та меркальнильні дивіденди ,замість того,щоб вирішувати проблемні питання місцевих громад та працювати в інтересах своїх виборців.По друге,кого ми обрали?

Зараз розповімо про одного із них,це Кочіш Михайло Петрович, якого вчора обрали заступником голови Берегівської районної ради

Досьє Михайла Кочіша:

Михайло Кочіш народився 14 липня 1967 року у с. Новоселиця Виноградівського району. Має дві вищі освіти: закінчив Київське вище військово-морське політичне училище за спеціальністю «Військово-політична ВМФ» (1989), Служив на протичовновому кораблі «Керч»,де був секретарем комсомольської організації. згодом – отримав кваліфікацію юриста в УжНУ (2005).Після навчання в училищі викладав історію. З 1991 по 2001 роки працював у системі митних органів Закарпатської області.Зокрема, обіймав керівну посаду досить корупційного митного поста “Дяково”,потім посади першого заступника начальника Ужгородської митниці та заступника начальника митного поста Чопської митниці.

Щоб зрозуміти звідки такий карєрний зріст в житті пана Михайла необхідно ознайомитися з його інтерв”ю:

https://zakarpattya.net.ua/Zmi/114960-Mykhailo-Kochish-Vybory-2015-roku-vidbudutsia-za-rezultatamy-sotsialno-ekonomichnoi-diialnosti-vlady?fbclid=IwAR1OGFwVvLwcXmxHjqMuZLsgDVsZLZ3ZcOB9CNantb63YlQBgZdcOF40piY

А ось хронологія такого кар’єрного зросту в органах виконавчої влади на Виноградівщині.

Працював заступником керівника апарату, з 2011 року керівником апарату Виноградівської РДА.З лютого 2013-го і до призначення на посаду голови Виноградівської РДА– заступник голови Виноградівської РДА.

Весь цей стрімкий кар”єрний зріст відбувався під час керівництва Виноградівською РДА п.Граб Тетяни Дмитрівної (зі слів самого п.Кочіша М.П. вона приходиться йому близькою родиною),за сприянням п.Бушка І.І. ,п.Ледиди О.О.,які були яркими прихильниками Партії Регіонів.

Розпорядженням Президента України № 295/2013-рп від 9 вересня 2013 року “Про призначення М.Кочіша головою Виноградівської районної державної адміністрації Закарпатської області” головою Виноградівської РДА призначено КОЧІША Михайла Петровича.Але перебував на посаді голови Виноградівської РДА Михайло Кочіш недовго(після подій на Майдан)і,а саме до 21 лютого 2014 року.На позачерговій сесії Виноградівської райради ,яка було викликана політичною ситуацією в Україні,на якій були присутні близько 200 активістів,які раніше зібралися на площі Миру у Виноградові , голова Виноградівської РДА Михайло Кочіш та заступник голови Виноградівської районної ради Борис Керечан під тиском громадськості підписали заяву про відставку.Як говорив Михайло Кочіш в одному із своїх інтерв’ю,що його під час навчання вчили чотири роки ,як проводити конференції,з’Їзди комсомольські ,партійні.Тобто він навчився жити по радянському стереотипу,але зарплату та інше бажав отримувати не радянськими мірками…Чи надовго він та решта його “побратимів” будуть у владі ,час покаже,але ,я думаю ,що це ненадовго,адже настрої людей і відношення їх до людей стануть черговим подразником того,що люди вийдуть на вулицю і зметуть їх від грошового корита,яке вже стає не таким наповнюваним ,а містами просто дирявим.Куди запливе цей “ковчег” із Михайлом Кочішом ,в команді якого дуже багато “цікавих постатей”, залишимо для вивчення та аналізу громадським дослідникам.

Всім раджу перейти по посиланню вище

https://zakarpattya.net.ua/Zmi/114960-Mykhailo-Kochish-Vybory-2015-roku-vidbudutsia-za-rezultatamy-sotsialno-ekonomichnoi-diialnosti-vlady?fbclid=IwAR1LEH0oTekx1Y4LABk3DI59iuYa4ocurj72jKzGtzgLeaOq-icbAXqRDPU

та ознайомитися з одним із інтерв”ю Михайла Кочіша.

Всім стане зрозуміло,кого ми обрали і які наслідки може мати таке обрання.

Що буде і як буде-час покаже.

Але всі вони живучі ,пристосовуються до будь якої влади і зароблені ними на “важких посадах”гроші роблять свою “справу”…

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” буде відслідковувати всю їхню діяльність і ,при найменшому відхилення від норм діючого законодавства, буде інформувати громадськість та правоохоронні органи для належного реагування.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”