КОРОНАВІРУСНА ІНФЕКЦІЯ (COVID-19) : ЯК ДБАЄ ВЛАДА ТА ЗАКАРПАТЦІ ПРО КРАЯН?!

Частина 2

Шановне товариство  Громадська організація “Народний контроль Закарпаття ” надає Вам результати  громадського моніторингу щодо хронології виконання службових обов”язків посадовими особами Закарпатської ОДА  та окремих структурних підрозділів центральних органів виконавчої влади  під час протиепідемічних заходів на Закарпатті .Найбільш важливим елементом громадського моніторингу – це контроль за використання бюджетних коштів,які виділені на позачерговій сесії Закарпатської обласної ради ,яка відбулася 18 березня.Так,113,9 млн.грн спрямовані на Програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров”я Закарпатської обласної ради на 2020-2021 рр; – 18,0 млн.грн спрямовано на Програму розвитку цивільного захисту Закарпатської області на 2020-2024 рр;– 21,8 млн.грн спрямовані на придбання обладнання за рахунок зазишку коштів субвенції на виконання спільного з Міжнародним банко реконструкції та розвитку проекту “Поліпшення охорони здоров”я на службі у людей”.

Отож , хронологія діяльністі посадових осіб Закарпатської обласної державної адміністрації:

Дорогі закарпатці!

Дорогі закарпатці!

Ми всі зараз спостерігаємо за щоденною сумною статистикою пандемії, спричиненої зараженням COVID-19. На жаль, Україна не стала виключенням, і ця недуга поширилася регіонами.
На Закарпатті, станом на ранок 3 квітня,  інфіковані 24 особи. Але зважаймо, що понад 14 тисяч краян повернулося із-за кордону. Не всі свідомо дотримуються умов самоізоляції. Під час карантину виходять з дому на прогулянки, відвідують родичів та громадські місця без засобів індивідуального захисту. Тим самим наражають на масштабне зараження інших людей.Ми не можемо зволікати із запровадженням більш жорстких обмежувальних заходів. Тож, будемо посилювати карантині заходи, аби не повторити  іспанського або італійського сценарію поширення цієї смертельної недуги.Звертаю увагу всіх краян! Із 6 квітня вводяться жорсткіші умови карантину! Забороняється:- перебування в громадських місцях без одягнених маски чи респіратора;- переміщення групою з більш ніж двоє осіб, окрім випадків службової необхідності і супроводу дітей;- перебування в громадських місцях особам, які не досягли 16 років, без супроводу дорослих;- відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових і прибережних зон, окрім як для вигулу домашніх тварин однією особою і при службовій необхідності;- відвідування спортивних і дитячих майданчиків;- проведення всіх масових заходів, у яких беруть участь понад 10 осіб, окрім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування тощо.

Хочу подякувати всім медикам Закарпаття!

Саме ви зараз на передовій у боротьбі із коронавірусом! Запобігаєте виникненню і поширенню епідемії, локалізовуєте її спалахи, лікуєте хворих.Уряд та Президент подбали, аби медичні працівники, зайняті лікуванням пацієнтів з лабораторно підтвердженими випадками COVID-19, отримали доплати.В Ужгороді діє лабораторія, яка проводить тестування методом ПЛР COVID-19 та виявляє захворювання на коронавірусну інфекцію. МОЗ визнало, що результати її досліджень є достовірними.Разом з меценатами, волонтерами ми організували допомогу літнім і малозабезпеченим людям продуктовими наборами та гарячими обідами. 

Тепер від кожного жителя Закарпаття залежить щоденна статистика заражень. Найкраща протидія коронавірусу – без зайвої потреби не виходити на вулицю та залишатися вдома.Не займайтеся самолікуванням, бо вчасне звернення до лікаря – дасть можливість швидко виявити недуг та його здолати. Дотримуйтеся гігієни. Не вірте фейкам, а лише офіційній статистиці і рекомендаціям.Бережіть один одного! Залишайтеся вдома! Будьте здоровими!

Хронологія діяльністі Департаменту охорони здоров”я Закарпатської ОДА:

Діяльність Закарпатського обласного відділення Антимонопольного комітету України:

Діяльність Чопського прикордонного загону:

Діяльність Закарпатської митниці:

Телефони гарячих ліній з питань COVID-19 у регіонах

Закарпатська область 

(0312) 696 021 – з 9.00 до 17.30 щодня

(0312) 696 115 – з 9.00 до 18.00 – понеділок-четвер;

до 17.00 – п’ятниця 

За вказаними номерами ви отримаєте відповіді на питання стосовно карантину, допомоги літнім людям під час карантину, алгоритму виявлення та лікування коронавірусної інфекціїї COVID-19.  Звертайтеся на телефони гарячих ліній!

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”