Коли в селі Сасово що на Виноградівщині відремонтують дорогу… ???

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулася громада с.Сасово що на Виноградівщині із проханням посприяти у вирішенню питання щодо продовження капітального ремонту дороги загального користування О 070306 Виноградів-Теково-Неветленфолу,яка знаходиться у жахливому стані.

Сільський голова с.Сасово п.Василь Клюса у своєму зверненні зазначає,що мешканці обурені тим,що у зв”язку з проведеннямпоточного середнього ремонту ділянки даної дороги біля їх дворогосподарств було розрихлене старе асфальтне покриття фірмою”ПБС” і виявилося що для продовження робіт не достатньо коштів і через те,що вже тривалий час на дорозі стоїть великий шар асфальтного чорного пилу з неприємним запахом ,який осідає на подвір”я мешканців вулиці Головної, на речі домашнього користування (автомобілі,дитячі коляски,велесопеди,випраний одяг тощо). Василь Юрійович розповідає,що до сьогоднішньої спеки додався нестерпний сморід і пил,який проникає у будинкаи мешканців села,ним дихають не тільки дорослі,а і маленькі діти,які там проживають. Василь Юрійович надав нам копії звернень,із якими він безпосередньо звертався до різних органів влади,але як він зазначає,що отримує тільки одні запевнення та формальні відписки.

Редакція газети “Народний контроль Закарпаття” на підставі письмового звернення мешканців села Сасова розпочала журналістське розслідування з даного питання. Ми невідкладно маємо намір звернутися із заявою до голови Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С. щодо проведення зустрічі (чи то виїздної,тобто ,щоб він приїхав до с.Сасово, чи в в рамках особистого прийому,щоб люди прийшли на площу Народну м.Ужгорода і там нехай чиновники нададуть конкретну відповідь) із мешканцями села Сасова,щоб він повідомив про конкретні терміни розв”язання даної проблеми. Також ми підготовимо звернення до обраного народного депутата України п.Поляк В.М. (за якого більша частина мешканців села віддала свої голоси), щоб він не залишив цю проблему без уваги. Шановне товариство ,ми маємо усвідомити наступне,що якщо :”Гора не йде до Магомета,то Магомет має йти до гори”,тобто перефразовуючи цей вислів ми мусимо стимулювати вже нову владу до виконання своїх обіцянок. Месія не прийде, і не зробить за нас те,що в наших з Вами руках. Про результати журналістського розслідування та результати розгляду наших звернень ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”