Ігнорування владою людей на Закарпатті

Шановне товариство ,як попередньо Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” анонсувала подію,а саме ,що 27 червня 2019 року в інтересах краян мала відбутися зустріч із людьми начальника ГУ ДМС України в Закарпатської області п.Михайлишина І.В.,т.в.о. голови Закарпатської ОДА п.Дуран І.П. та регіонального представника Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини п.Швардак Д.І.

Всім вищеперерахованим посадовцям напралені звернення про забезпечення особистого прийому.

Ні відповіді,ані особистого прийому.

Зустріч відбулася,а ось на зустріч мало хто прийшов із чиновників.
Разом із цими посадовими особами ми запросили на зустріч із людьми народного депутата України ,який наразі є кандидатом в народні депутати Василя Петьовку.
Ми відправили йому звернення на електронну адресу та повідомили його помічників.
Передумовою для такої зустрічі передувала ситуація,що склалася із перешкодою в оформленні та видачі паспортів громадянина України старого зразка в формі паспортної книжечки ГУ ДМС України в Закарпатській області по релігійним переконанням людей.

Від людей відмовляються працівники міграційної служби приймати заяви мотивуючи недосконалим законодавством таким чином унеможливлюють людей реалізувати своє право.

На зустріч із чиновниками прийшли близько сотні людей,однак,ані п.Михайлишина І.В.,ані п.Дурана І.П.,ані п.Швардак Д.І.,ані народний депутат України п.Петьовки В.В. на зустріч із людьми не було.

Це цинічне ігнорування та зневага людей,які із своїх податків платять заробітні плати цим чиновникам.

Ми з цього приводу викликали по 102 наряд поліції,який задокументував порушення посадовими особами законодавства про звернення громадян в частині не забеспечення та проведення особистого прийому громадян.

Звісно ми направили до Офісу Президента звернення щодо здійснення відповідного кадрового реагування відносно начальника ГУ ДМС України в Закарпатській області п.Михайлишина І.В.,т.в.о голови Закарпатської ОДА п.Дуран І.П. та по відношенню до регіонального представника Уповноваженого ВРУ з прав людини п.Швардак Д.І.

Про результати розгляду нашого звернення проінформуємо громадськість.

P.S. Коли вже дана публікація була готова до друку до Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” зателефонували помічники-консультанта народного депутата України Василя Петьовка і запропонували зустрітися та викласти їм письмово всі проблемні питання,які були підняті людьми на зібранні.Так,була проведена зустріч вже сьогодні в офісі Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” під час якої були вручені звернення на ім”я п.Петьовка В.В. Також була телефонна розмова із регіональним представником Уповноваженого ВРУ з прав людини,під час якої досягнута домовленність про зустріч 02.07.2019 року в м.Ужгороді.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”