ГУНП В ЗАКАРПАТСЬКІЙ ОБЛАСТІ ПОВІДОМЛЯЄ: ВІДОМОСТІ ЩОДО ВТРУЧАННЯ У ХІД ДОСУДОВОГО РОЗСЛІДУВАННЯ З БОКУ НАЧАЛЬНИКА СЛІДЧОГО ВІДДІЛЕННЯ М.ВЕБЕРА НЕ ПІДТВЕРДИЛИСЯ.

23 травня на інтернет сайті “Закарпатська правда” з”явилася  публікація під заголовком:”Вбивство Василя Гоблика :Чому співучасниця Рената Міндак лише свідок і чому у адвоката і підозрюваного є конфлікт інтересів”.

В даній публікації автор публікації навів цікавий факт:”..що Рената Міндак працює вихователем у Виноградівському дитячому садочку №9,директором якого є Наталія Вебер – дружина начальника слідчого відділення Виноградівського відділення поліції Миколи Вебера”.

За збігом обставин захисник Артура Міндак ,Іван Бочкор ,рідний брат Наталії Вебері , відповідно , родич начальника Миколи Вебера.Таке співпадіння робить адвоката підозрюваного потенційним учасником конфлікту інтересів,що можливо може впливати як на хід розслідування  так і поведінку Ренати Міндак як свідка,- зазначає автор цієї публікації.

З даного питання редакцією газети”Народний контроль Закарпаття” було направлено звернення до ГУНП в Закарпатської області щодо проведення службової перевірки на предмет відповідності тих припущень,які викладені в цій публікації.На звернення редакції “Народний контроль Закарпаття” надійшла відповідь від ГУНП в Закарпатській області за №Щ-147/106/04/2-2020 від 01.07.2020 року,  в якій йдеться,що по результатах службового розслідування  порушень вимог діючого законодавства України з боку працівників слідчого відділення Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області ,в частині не належного проведення досудового розслідування  у кримінальному провадженні №12020070080000331,не встановлено.

Відомості щодо втручання у хід досудового розслідування чи впливу на хід розслідування  кримінального провадження заступником начальника Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області -начальником слідчого відділення М.Вебером у ході перевірки не підтвердилися.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”