ГУНП в Закарпатській області не надало відповіді на запит на інформації про доходи, майно, витрати та зобов’язання фінансового характеру новопризначеного начальника ГУНП в Закарпатській області п.Канцідайло О. О.

Шановне товариство Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” 23.11.2019 року надала інформаційний запит за №292  про надання запитуваної інформації із наступних питань,а саме ми просили :
-надати інформацію,яка становить суспільний інтерес,а саме чи проводився конкурс на зайняття посади начальника ГУНП в Закарпатській області і за яких характеризуючих ознак був призначений саме п.Канцідайло О.О. на посаду начальника ГУНП в Закарпатській області; чи проходив він перед призначенням психологічні тестування та інші перевірки на пригідність до служби в Національній поліції України; чи має він наявні дружні або родинні стосунки із головою Національної поліції України п.Клименко І.В. та Міністром МВС України п.Аваков А.Б.;
-надати інформацію,яка становить суспільний інтерес,а саме надати копію наказа або виписку із нього про призначення п.Канцідайло О.О. начальником ГУНП в Закарпатській області та копію його службового посвідчення;
-надати інформацію,яка становить суспільний інтерес,а саме відомості про майно,доходи,витрати та зобов”язання фінансового характеру начальника ГУНП в Закарпатській області п.Канцідайло О.О. за 2018 рік
В інформаційному запиті нами було вказано,що відповідь на запитувану інформацію надати на електронну адресу schuberfd@gmail.com.Станом на сьогодні ,а саме на 30.11.2019 року відповіді на інформаційний запит ненадано.
Відповідно до ст.14 Закону України “Про доступ до публічної інформації” 1. Розпорядники інформації зобов’язані:6) надавати та оприлюднювати достовірну, точну та повну інформацію, а також у разі потреби перевіряти правильність та об’єктивність наданої інформації і оновлювати оприлюднену інформацію.
Відповідно до ст.20 ЗУ”Про доступ до публічної інформації”1. Розпорядник інформації має надати відповідь на запит на інформацію не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.4. У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п’яти робочих днів з дня отримання запиту.

Виходячи із наведеного Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” подала скаргу до Національної поліції України та до Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини щодо поновлення порушених прав шляхом надання відповіді на запитувану інформацію та притягнення винних до відповідальності.
Про результати розгляду поданої скарги та прийняте рішення ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”