ГРОШЕЙ НА РЕМОНТ АВТОДОРОГИ С 070301 ВИНОГРАДІВ – ДРОТИНЦІ – ФАНЧИКОВО НЕ ПЕРЕДБАЧЕНО

Шановне товариство на адресу Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” надійшла відповідь від Державного підприємства  “Служба місцецих автомобільних доріг у Закарпатській області” за підписом директора п.Пароконної ,в якій йдеться ,що на даний момент не передбачені і не виділені кошти в 2020 році  на ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С070301 Виноградів-Дротинці -Фанчиково.

На наше переконання все відбувається тому,що ніхто цим питанням не займався і не займається,і не має бажання цим займатися.

А причина проста .

На початку 2020  року вносилися  пропозиції кожним органом виконавчої влади до переліку об”єктів будівництва ,реконструкції ,капітального  та поточного середнього ремонтів автомобільних доріг загального користування місцевого значення,вулиць і доріг комунальної власності у населенних пунктах,що фінансуватимуться у 2020 році за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам за бюджетною програмою 3131090.

Простою мовою,кожен район мав подати пропозицію про ремонт тієї чи іншої дороги і відстоювати свої пропозиції.

Однак,за автодорогу С 070301 Виноградів-Дротинці-Фанчиково ніхто не замовив словечка,ні депутати сільських рад,ані депутати районної ради,ані депутати обласної ради.

Також цього не зробила своєчасно Виноградівська райдержадміністрація в особі голови п.Кіша В.В..

Тільки після нашого звернення керівництво райдержадміністрації ,якщо вірити наданій відповіді за №Щ-23/03.1 від 07.04.2020 року, спромоглося   02.04.2020 року звернутися до керівництва служби п.Пароконної В.В. щодо приоритетного ремонту дороги С070301 Виноградів-Дротинці -Фанчиково.

Ось така ситуація із ремонтом цієї автодороги.

Ми подали заяву до Закарпатської ОДА щодо забезпечення зустрічі членів Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” із головою Закарпатської ОДА п.Петровим О.Г. щодо вирішення питання по суті,а саме про додаткове включення до переліку об”єктів ремонту автодороги Виноградів-Дротинці-Фанчиково.

Про результати розгляду даного питання та прийняте рішення ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович