Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” запрошує кандидата в народні депутати України п. Петьовку В.В. 27 червня 2019 року на 10:00 годину на зустріч із мешканцями Тячівського та Рахівського районів

Шановне товариство Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” офіційно звернулася із письмовою заявою до кандидата в народні депутати України п.Петьовка В.В. про зустріч із мешканцями Тячівського та Рахівського районів Закарпатської області,яка відбудеться 27 червня 2019 року в м.Тячів Закарпатської області.

Нагадаємо Вам,що до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися чимало мешканців окремих районів Закарпатської області в тому числі і мешканці Тячівського та Рахівського районів щодо вирішення проблеми ,яка триває вже багато років,а саме щодо безперешкодного оформлення та видачі паспорта громадянина України старого зразка у формі паспортної книжечки за їх релігійними переконаннями.

Таких громадян на території Закарпатської області нараховується не одна сотня.

Ми звернулися до ГУ ДМС України,до Закарпатської ОДА та до Уповноваженого ВРУ з прав людини провести зустріч із цими людьми для врегулювання виниклої проблеми та відновлення порушених х прав та інтересів.

На зустріч погодилися посадові особи ГУ ДМС України на 27.06.2019 року в приміщенні Тячівського РВ ГУ ДМС України в Закарпатській області.

Інші слуги народу ще поки що думають…

Однак,в зв”язку із тим,що в даному приміщенні неналежні санітарно-гігієнічні умови для здійснення прийому громадян ,навіть не має ні внутрішньої,ані зовнішньої вбиральні (туалета),то ми звернулися до керівництва Тячівської районної ради та Тячівської РДА забезпечити приміщенням для належного проведення виїзного прийому громадян.

А тому Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” офіційно та публічно звертається до кандидата в народні депутати України п.Петьовка В.В. прийти на зустріч із мешканцями Тячівського та Рахівського району 27.06.2019 року о 10.00 годині ,яке відбудеться в м.Тячів та допомогти свом видорцям у вирішенні даної проблеми.

В разі якщо Тячівська районна рада відмовить людям в забезпеченні приміщенням для виїзного прийому громадян ми її проведемо на площі під відкритим небом.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”