Громадська організація “Народний Контроль Закарпаття” Вимагає звіт В. О. Голови Виноградівсьокї РДА п.Костелебаверемчук Н.Ю. про пророблену роботу за період своєї каденції

Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” 24 квітня 2019 року письмово звернулася до голів райдержадміністрації в Закарпатській області про те,щоб вони прозвітувалися перед громадськістю за пророблену роботу за період 2014-2019 рр та невідкладно скласти свої повноваження.
Станом на сьогодні, а саме на 02.05.2019 року жодна райдержадміністрація не прозвітувалися перед громадськістю ,а голови не склали повноваження.
Якщо гора не йде до Магомета,то Магомет йде до гори.
А тому,якщо Наталія Юріївна Костелеба-Веремчук ,яка наразі виконує обов”язки голови Виноградівської РДА не розглядає наше звернення щодо звіту перед громадськістю за свою роботу та не хоче складати свої повноваження відповідно до законодавства про звернення громадян ,тоді ми 07.05.2019 року має намір прийти у Виноградівську РДА до в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю.,щоб вона розглянула наше звернення в нашій присутності ,прозвітувалася і склала повноваження.
Для всіх небайдужих звертаємося прийти 07.05.2019 року до Виноградівської РДА на 10.00 годину в службовий кабінет п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. щоб почути від неї звіт про пророблену роботу за час її перебування на займаній посаді.
Допоможемо новообраному Президенту наводити в Україні порядок і позбутися тих людей,які протягом п”яти років довели нас до зубожіння.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”