ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКАРПАТТЯ” ПРОПОНУЄ СІЛЬСЬКИМ,СЕЛИЩНИМ ,МІСЬКИМ ,РАЙОННИМ ТА ОБЛАСНІЙ РАДІ НА ЗАКАРПАТТІ ЗВЕРНУТИСЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ ВОЛОДИМИРА ЗЕЛЕНСЬКОГО ПРО ЗАБОРОНУ ПАРТІЇ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ЗА ЖИТТЯ” ТА ПАРТІЇ ШАРІЯ

Шановні добродії!

Все більше по Україні сільські,селищні,міські ,районні та обласні ради,а також громадські організації звертаються до Президента України про заборону партії “Опозиційна платформа за життя” та партії Шарія.

Ось наприклад таке дослівне звернення депутатів Чернівецької міської ради :”Україна пережила три хвилі декомунізації і дерусифікації, кожна з них мала своє логічне завершення. Всі попередні суспільно-політичні революції в незалежній Україні приводили до заборони проросійських антиукраїнських партій – Комуністичної партії і Партії регіонів.

Сьогодні є унікальний шанс успішно завершити цю боротьбу і перемогти в гібридної війні з російським впливом. Просимо вас підготувати і прийняти законопроект і відповідні регуляторні акти, які б заборонили фактичну діяльність партій, які захищають інтереси російського агресора в Україні, – це “Опозиційна платформа – за життя” та партію Шарія”.

А тому Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” звертається до голів сільських ,селищних ,міських ,районних та обласної ради в тому числі і до голови Берегівської районної ради п.Резеша К.К. та безпосередньо до голови Закарпатської обласної ради п.Петрова О.Г.підготувати та направити звернення до Президента України Володимира Зеленського про підготовку і прийняття законопроекта і відповідних регуляторних актів, які б заборонили фактичну діяльність цих партій.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”