ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ “НАРОДНИЙ КОНТРОЛЬ ЗАКАРПАТТЯ” ПРИЙНЯЛА УЧАСТЬ В МІТИНГУ БІЛЯ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРЕЗИДЕНТА ПРОТИ ВАКЦИНАЦІЇ ТА З ІНШИХ ПИТАНЬ

Днями у столиці відбувся мітинг проти вакцин. Люди з різних куточків України, які приїхали до Києва, під стінами Верховної Ради вимагали від урядників пускати до школи невакцинованих дітей, скасувати дистанційне навчання у «червоних» зонах.

Також вони писали звернення проти ID-паспортів. За словами вірян, таке правило вважається дискримінацією і є неприпустимим в демократичній країні.

Священник зі Збаразького району на Тернопільщині Олександр Марценюк закликав відмовитися від вакцинації. «Крім хімічного складу, що мають у собі вакцини, до нього також входять біологічні елементи, зокрема з абортованих дітей», — заявляє священнослужитель. Всього на акцію протесту прийшло більше двох тисяч громадян, які сподіваються, що до них дослухається глава української держави Володимир Зеленський та дозволить їхнім дітям відвідувати школи та дитячі садочки не роблячи при цьому щеплення.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”