ГРОМАДА ВИНОГРАДІВЩИНИ ПРОТИ ПРИЄДНАННЯ ДО БЕРЕГІВЩИНИ…

Шановне товариство сьогодні відбулася зустріч громадськості Виноградівщини із першим заступником голови Закарпатської ОДА п.Гетманенко О.О.

Серед присутніх були окремі сільські та селищні голови,депутати сільських ,селищних та районної ради Виноградівського району та представники громадських організації.

Тема зустрічі : результати адміністративно-територіальної реформи на Закарпатті.З якими незгідна більша частина населення Виноградівщини.

Питання в тому,що в результаті адміністративно-територіальної реформи мають утворити на порядок менше районів в області.

Спочатку інформація була поширена така,що начебто планується замість 13 районів утворити 4 райони,а ось на цьому тижні появилася зовсім інша,що начебто вже п”ять районів.

І один із запропонованих варіантів – Виноградівський район має бути приєднаний до Берегівського.Хоча і по кількості населення,і по розвинутій інфраструктурі ,і по перевазі з інших питань Виноградівський район на порядок вище по цих позиціях.

А тому люди самоорганізувалися і сьогодні приїхали на зустріч із керівництвом Закарпатської ОДА для отримання інформації про таке:хто приймав рішення щодо приєднання Виноградівського району до Берегівського.

Людей приїхало багато,по наявній інформації більше сотні виноградівців .

Для перемовин визначили десятку представників ,яких запросили до залу засідань.

В цю десятку війшли і представники Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”.

Нас прийняв перший заступник голови Закарпатської ОДА п.Гетманенко О.О..

Розмова тривала недовго.Було почуто представників від людей та вислухали позицію п.Гетманенка О.О.,який попросив аргументовати в письмовому варіанті свою незгоду та пропозиції виноградівців із цього питання.Люди настроєні категорично.

Наразі готовиться звернення до голови Закарпатської ОДА п.Петрова О.Г.,до Кабінету Міністрів України та безпосередньо до народного депутата України п.Поляк В.М.

Про результати розгляду звернення громадськості Виноградівщини та прийняті рішення ми проінформуємо громадськість.  

Відеозвіт даної зустрічі буде представлений для громадськості після обробки відеоматеріалів.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович