ГО “Народний Контроль Закарпаття” відповідає на звернення двох активних мешканців м.Виноградів

Если человек тебе сделал зло — ты дай ему конфетку. Он тебе зло — ты ему конфетку. И так до тех пор, пока у него не разовьётся сахарный диабет.
Ф.Раневська

Шановне товариство до Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” звернулася із відеозверненням 
група виноградівців ,а саме Сергій Волошин – громадський діяч (так він себе називає) та депутат Виноградівської міської ради п.Сідей Е.М.,із проханням привернути увагу депутатів Виноградівської районної ради до стану дороги Виноградів – Дротинці та її ремонту .

Принагідно з цього питання повідомляємо цим активним громадянам м.Виноградів,що Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” провела журналістське розслідування щодо використання грошевих коштів,які були виділені на ремонт дороги Виноградів-Дротинці, по результатах якого ми звернулися в правоохоронні органи із письмовою заявою , до якої долучили зібрані докази про неналежне виконання своїх службових обов”язків окремими посадовими особами під час ремонту автодороги Виноградів-Дротинці для відповідного реагування.

Ми зробили все,що в наших можливостях.

А ось що зробили ці особи???

Поки що тільки спостерігаємо концерти по заказу.

Невсе так буде,а якщо буде то не так…

Щодо ремонту цієї ділянки автодороги Виноградів – Дротинці повідомляємо наступне,що гроші були виділені в сумі 200 тисяч гривнів – але ямкового ремонту не зроблено.

Наразі матеріали знаходяться на розгляді в правоохоронних органах.

Про результати розгляду та прийняте рішення додатково повідомимо громадськість.

P.S.Треба просто і мудро ставитися до всіх людей,нікого не ображаючи ,ані засмучуючи.
Керуватися разумом ,а не емоціями.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”