ГО “Народний Контроль Закарпаття” в дії: Результати громадського моніторингу на Міжгірщині

Шановне товариство по результатах громадського моніторингу на Міжгірщині в рамках проекту “Запитай у влади ” слідчим відділенням Міжгірського ВП по нашій заяві внесено відомості до ЄРДР щодо можливих самоуправних дій Річківської сільської ради та розпочато досудове розслідування .

Принагідно нагадаю Вам про те,що в ході громадського моніторингу службової діяльності Річківської сільської ради що на Міжгірщині були нами надані інформаційні запити щодо стану функціонування Річківської сільської ради.Всупереч чинному законодавству Річківська сільська рада відмовила нам в задоволенні запитуваної інформації.Задля уникнення юридичної відповідальності посадові особи Річківської сільської ради на сесії сільської ради приймають рішення про звільнення від юридичної відповідальності сільського голови с.Річка п.Бігар В.М. та інших працівників сільської ради за порушення законодавства про доступ до публічної інформації.


Сільський голова с.Річка п.Бігар В.М.


На нашу думку в діях посадових осіб вбачається самоуправні дії,а тому для надання правової оцінки діям посадових осіб Річківської сільської ради в порядку ст.214 КПК України було направлено заяву до СВ Міжгірського ВП і після детального вивчення заяви та матеріалів відомості були внесені до ЄРДР і розпочато досудове розслідування.
Про результати досудового розслідування та перебіг подій пов”язаний із слідством по цій справі будемо інформувати громадськість

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”