ГО “Народний Контроль Закарпаття” починає наступ на корупціонерів

Не брати,не давати,а хто не зрозумів -саджати!
В.Зеленський

Шановне товариство Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” протягом 2014 по 2019 рр здійснювала збір матеріалів щодо посадових осіб органів виконавчої влади та місцевого самоврядування на території Закарпатської області,які прикриваючись службовим становищем здійснювали корупційні діяння.
Частина матеріалів нами була направлена до Генеральної прокуратури , до СБУ , до НАБУ , до САП, до Національної поліції ,але кругова порука та бездіяльність в цих правоохоронних структурах не давали належного результату.
Частина наших звернень(більше 100 заяв) були внесені до ЄРДР ,розпочиналися досудові розслідування,але потім їх незаконно закривали.
Решта наших звернень були розглядалися в порядку Закону України “Про звернення громадян”,що також не давали нам ніякого результату.
Ми зверталися до керівників ГУНП в Закарпатській області , до прокуратури Закарпатської області , до УСБУ в Закарпатській області щодо неналежного стану досудових розслідувань(є відеоматеріали наших зустрічей) та боротьби із корупцією ,однак вони на всі наші зауваження та пропозиції належним чином не реагували , надавали формальні відписки.
Ми сподіваємось ,що нарешті в Україні після виборів ,а саме 21 квітня 2019 року зміниться ситуація та підходи в боротьбі із корупцією і ми як громадська організація допоможемо керівникам правоохоронних органів,які ,як ми надіємося почнуть нарешті працювати на перемогу над корупцією і будуть давати конкретні результати.
Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” володіє великим обсягом матеріалів на сьогоднішніх посадових осіб органів державної влади,які наживалися на державних коштах і ці матеріали нададуть можливість доказати вину корупціонерів.
Найбільше матеріалів про корупційні оборудки є в сфері освіти ,медицини, соціального захисту ,поліції ,прокуратури ,місцевих судів та інших органах державної влади.
Отож ,з нетерпінням очікуємо закінчення виборчого процесу в Україні і відразу після оголошення результатів виборів ми будемо подавати заяви до правоохоронних органів із наявними доказами (текстових матеріалів та відеоматеріалів) та будемо здійснювати громадський супровід цих звернень до кінцевого результату,тобто розгляду їх в суді.
Про результати нашої роботи ми будемо постійно повідомляти громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”