ГО “Народний Контроль Закарпаття” – діє

Шановне товариство , актив ГО “Народний контроль Закарпаття” протягом цього виборчого тижня здійснював свою щоденну клопітку громадську діяльність шляхом здійснення моніторингу службової діяльності органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування з метою стимулювання посадових осіб вищезазначених установ на вирішення проблемних питань окремих громадян.
Так,наприклад ми зустрілися із начальником служби у справах дітей Виноградівської РДА п.Біланинець Є.О. з питань соціального захисту дітей і профілактики серед них 
правопорушень та напрацювання спільних заходів в цій сфері діяльності.
На цій зустрічі обговорено випадки булінгу та запобігання цьому негативному явищі.
Провели зустріч із в.о.начальника СВ Виноградівського ВП Берегівського ВП п.Боднар В.В. із питань щодо стану досудового розслідування по кримінальних провадженнях ,в яких ми є заявниками.
В рамках громадського та журналістського контролю та з метою дотримання виборчого законодавства,а саме коригування виборчих списків із числа померлих осіб до державного реєстру виборців , ми зустрілися із начальником Виноградівського РВ ДРАЦС ГТУЮ в Закарпатській області п.Чедрик Т.П.
В ході діалогу із керівником даної установи ми зуміли знайти вирішення в цьому блоці питань.
Також зустрілися із начальником Виноградівського РВ ГУ ДМС в Закарпатській області п.Осташ А.В з питань отримання паспорта громадянина України особою,яка бажає отримати паспорт громадянина України без Реєстру – ЄДДР( у вигляді паспортної книжечки).
Подали заяву – очікуємо на рішення.
Цього тижня відбулася зустріч із начальником управління освіти,молоді та спорту Виноградівської РДА п.Сігетій М.М. із питань функціонування закладів освіти ,належного стану навчально-виховного процесу, налагодження діалогової комунікації та співпраці із громадськістю.
В ході зустрічі ми запропонували провести круглий стіл із питань запобігання булінгу в навчальних закладах ,долучити до цього заходу всіх зацікавлених сторін та громадськість .
Марія Миколаївна запевнила нас про дотримання домовленостей ,які були досягнуті в ході зустрічі.
Будемо надіятися на конструтивну співпрацю.
Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” не займається самопіаром, зациклюючись на теперішній виборчій кампанії,а, як і завжди займається щоденною ,рутинною ,творчою працею на благо всієї громади,так і окремих громадян,що потребують допомоги.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”