ЕЛЕКТРОННА ПЕТИЦІЯ ДО ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ : НЕВІДКЛАДНА СЛУЖБОВА ПЕРЕВІРКА , ОБОВ”ЯЗКОВА АТЕСТАЦІЯ ОСОБОВОГО СКЛАДУ ТА ЗВІЛЬНЕННЯ ІЗ ЗАЙМАНИХ ПОСАД КЕРІВНИЦТВА МІСЦЕВОЇ ПОЛІЦІЇ

Шановне товариство повідомляємо Вас ,що Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” ініціювала подання електронної петиції до Президента України п.Зеленського В.О. із проханням звернутися до Міністра МВС України п.Авакова А.Б. про невідкладне реагування із приводу ситуації ,яка склалася із виконанням службових обов”язків працівниками поліції Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області,виведення за штат та проведення атестації всього особового складу і звільнення із займаних посад всього керівного складу місцевої поліції.

ДОВІДКОВО:

Електронна петиція — це особлива форма колективного звернення громадян до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, органу місцевого самоврядування.Електронна петиція є одним з інструментів електронної демократії.

Українське законодавство визначає електронну петицію як колективне звернення в електронній формі до суб’єкту владних повноважень у вигляді тексту скарги (протесту) та/або пропозиції.

Суб’єкт владних повноважень має на електронну петицію публічно оголосити свою позицію стосовно згоди чи незгоди по суті петиції, інформувати про аргументи у разі незгоди та організувати спільну з авторами та їх прихильниками роботу з розроблення та втілення плану реалізації петиції у разі згоди.  

Електронна петиція, яка відповідає встановленим вимогам, оприлюднюється у розділі електронних петицій на сторінці «Триває збір підписів» протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором (ініціатором). 

У разі невідповідності електронної петиції встановленим вимогам оприлюднення такої петиції не здійснюється, про що автор (ініціатор) електронної петиції отримує повідомлення на вказану ним адресу електронної пошти.

Електронна петиція, адресована Президентові України, розглядається за умови збору на її підтримку не менш як 25 тисяч підписів громадян протягом не більше трьох місяців з дня оприлюднення петиції.

Електронна петиція, яка в установлений строк не набрала необхідної кількості голосів на її підтримку, після завершення строку збору підписів на її підтримку розглядається як звернення громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян».

Отож , шановні виноградовці ми маємо реальні можливості,щоб подана нами електронна петиція була розглянута безпосередньо Президентом України п.Зеленським В.О.,щоб він почув нас про ситуацію,яка є на Виноградівщині із службовою діяльністю правоохоронців в розкритті резонансних злочинів і щоб наші пропозиції стали реальністю у реалізації їх.

Подана нами електронна петиція буде оприлюднена у розділі електронних петицій на сторінці «Триває збір підписів» протягом двох робочих днів з дня її надсилання автором (ініціатором).

І протягом трьох місяців вона має набрати 25 000 підписів.

Приєднуйтеся до збору підписів ,адже це реальні важилі впливу на складну криміногенну ситуацію,яка склалася на Виноградівщині .

Тільки разом ми можемо протидіяти цьому “безприделу”…

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович