Дякуємо народному депутату України Валерію Лунченко за співпрацю із ГО “Народний контроль Закарпаття” по захисту прав людей

Шановне товариство громадська організація “Народний контроль Закарпаття” 22.03.2019 року звернулась до народних депутатів України від Закарпаття (В.Балоги І.Балоги , П.Балоги ,В.Петьовки , В.Брензовича
,В.Пацкана ,Р. Горвата , І.Крулько , М.Ланьо та В.Лунченко) щодо неможливості отримання паспорту громадянина України у формі книжечки старого зразка та попросили посприяти в рамках їхньої компетенції.
Жоден із народних обранців від Закарпаття не відреагував на наше звернення,навіть відповіді на звернення не надав,окрім Народного депутата України Валерія Валерійовича Лунченко.

Валерій Лунченко не тільки відреагував , але навіть спромігся допомогти по суті поданої заяви.

Так,10.05.2019 року Виноградівським РВ ГУ ДМС України в Закарпатській області було оформлено та видано виноградівцю С.Погоріляк паспорт громадянина України у формі книжечки.

А тому Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” висловлює Вам пане Валерію щирі слова вдячності .

Ця підтримка – свідчення Вашого небайдужого ставлення до проблем людей та захисту їх прав та законних інтересів. 
Дякуємо Вам за постійний інтерес, увагу, турботу, за вагомий внесок у життєдіяльність виноградівців .

Ми стократно цінуємо Ваші зусилля і безмежно вдячні Вам за Вашу людяність, доброту, щедрість, безкорисливість.

Ми пишаємся тим, що маємо такого депутата від Закарпаття.

Вас можна назвати справжнім народним депутатом, який уміє слухати, оцінювати і головне – не тільки обіцяти, а ще й виконувати свої обіцянки.

Вважаємо, що Ви і надалі перейматиметися нашими проблемами та проблемами Виноградівщини ,хоча Ви представляєте Хустщину.

Хай доля дарує Вам нові успіхи і здобутки.
Міцного Вам здоров’я, добра і щастя!

Бажаємо Вам міцно триматися на політичному Олімпі, мати бажання і наснагу працювати на користь нашої держави, нашого краю!

Хай завжди Вас оберігає Господь!!!

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”