ДСНС УКРАЇНИ ПРО РОЗГЛЯД КЛОПОТАННЯ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ПОЖЕЖНОЮ АВТОДРАБИНОЮ 10 ДПРЧ В м.ХУСТ

Шановне товариство Громадською організаією “Народний контроль Закарпаття” було подано клопотання до Державної служби України з надзвичайних ситуацій щодо забезпечення пожежною автодрабиною 10 ДПРЧ в м.Хуст .Для початку ,щоб було  Вам зрозуміло про необхідність пожежної автодрабини для Закарпатської області.По наявній інформації на балансі управління ДСНС в Закарпатській області є дві пожежні автодрабини.Пожежна автодрабина призначена  – для підйому пожежних на верхні поверхи будинків та споруд,для рятування людей та ціннгостей на висоті до 30 метрів,також вони використовуються для гасіння пожеж водою і повітряно-механічною піною за допомогою лафетного ствола 1-2 ГПС -600,які встановлені на вершині комплекту колін.

А також для освітлення прожекторами місця аварій,або переміщення вантажу при зібраних каналах.

Наразі як нам повідомили в ДСНС України ведуться активні пошуки щодо вирішення питання по суті.

Ця ситуація із сучасними технічними засобами для забезпечення гасіння пожеж та рятування людей нагадує  про сьогоднішній стан медичних закладів .

І  що саме головне,що тільки тепер замітили,коли спалахнула пандемія цієї страшної хвороби ,що в нас медицина на дуже низькому забезпеченні.

Така сама ситуація із забезпеченням всім необхідним пожежним частин в області.

Шановне товариство вивчаючи проблеми Управління ДСНС України у Закарпатській област протягом останніх трьох років  в забезпеченні особового складу пожежно-рятувальних частин, починаючи із спецодягу та закінчуючи грошевим забезпеченням ми отримали неоцінені докази того,що наразі відбувається в цій службі.

Збираючи по крупицях відеоматеріали ,пояснення самих працівників УДСНС в Закарпатській області ,текстові матеріали на підставі яких ми готовимо звернення в антикорупційні органи для вивчення зібраних доказів та надання посадовим особам управління правової оцінки.

Повірьте,буде цікаво.

Я думаю ,що найдуться відразу кошти не тільки на одну пожежну автодрабину….

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”