Увага! Анонс!! На понеділок, 18.11.2019 року у Виноградівському райсуді призначено скаргу до розгляду щодо оскарження бездіяльності місцевих слідчих поліції та прокурорів

Шановне товариство актив Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” оскаржив у Виноградівському районному суді неналежне досудове розслідування слідчими СВ Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області та неналежний процесуальний нагляд за кримінальними провадженнями прокурорами Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури по кримінальних провадженнях,які були відкриті по результатах журналістських розслідувань ,які проводили журналісти газети “Народний контроль Закарпаття”.Слідчий суддя Виноградівського районного суду п.Леньо В.В. відкрив провадження за нашою скаргою та призначив скаргу до розгляду.

Коротко про обставини. Журналістами газети “Народний контроль Закарпаття” в березні та травні 2019 року були подані декілька заяв в порядку ст.214 КПК України до СВ Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області. Загалом протягом 2019 року їх нараховується більше двох десятків. Одне із цих кримінальних проваджень стосувалося перешкоджання журналістської діяльності посадовими особами Виноградівської РДА в частині ненадання відомостей про майно,доходи , витрати та зобов”язання фінансового характеру за січень – квітень 2019 року в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. Нам в категоричній формі відмовили в отриманні такої інформації мотивуючи небажанням самої особи. Ми зверталися неодноразово до т.в.о начальника СВ Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області п.Тупиця І.В.,до начальника Виноградівського ВП Берегівського ВП ГУНП в Закарпатській області п.Пилип Ю.Ю. щодо надання нам змоги ознайомитися із матеріалами кримінальних проваджень,однак нас із дня в день “кормили” обіцянками і протягом двох місяців ми так і не змогли з ними ознайомитися.

Вже коли ми подали скаргу до Виноградівського районного суду на бездіяльність слідчих поліції та прокурорів нас запросили до місцевої прокуратури для проведення слідчих та процесуальних дій.Визнано нас потерпілими. Під час цього ми побачили,що в матеріалах кримінальних проваджень ні слідчим ,ані прокурорами нічого не зроблено.А це протягом півроку зовсім нічого,в матеріалах кримінального провадження не має, є тільки наша заява і більше нічого. Ось шановне товариство ,як працює наша місцева поліція та прокуратура. Ми очікуємо понеділка,а саме розгляду поданої нами скарги у Виноградівському районному суді.Будемо фіксувати на відеозасоби все судове засідання,щоб вам продемонструвати масштаби бездіяльності ,яка наразі є в місцевих поліції та прокуратурі. На мою думку це повний застій в правоохоронній системі…А яке винесе рішення слідчий суддя,а головуючий є слідчий суддя Виноградівського районного суду п.Леньо В.В. ми вас проінформуємо після винесення такого рішення.По нашій інформації частина слідчих поліції після подання скарги до суду різко захворіла,можливо і дійсно це є співпадіння,але важко в це повірити.. А тому запрошуємо всіх долучитися до відвідування судового засідання ,адже воно є відкритим і кожен має право побувати на ньому в статусі вільного слухача..Про результати розгляду поданої нами скарги та перебіг подій повідомимо після завершення розгляду скарги по суті.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”