ДІЯ ЧИ БЕЗДІЯЛЬНІСТЬ ?! :ОСЬ ТАК ПРАЦЮЄ МІСЦЕВА ПОЛІЦІЯ НА ВИНОГРАДІВЩИНІ.

Шановне товариство ми вже попередньо повідомляли вам про те,що редакція газети “Народний контроль Закарпаття” по результатах журналістського розслідування відносно події,яка мала місце 15 квітня 2020 року в Виноградівському геріатричному пансіонаті пов”язана із  смертю громадянки Ференці М.Я. звернулася в правоохоронні органи (до місцевої поліції та прокуратури ) для належного реагування.

Коротко про обставини події.

До редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися родичі померлої ,які стверджують ,що причиною смерті начебто послужило неналежне виконання службових обов”язків посадовими особами Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівської РДА.

Родичі померлої погодилися на відеоінтерв”ю ,і розповіли про свої припущення щодо причин та обставин смерті гр.Ференці М.Я.,яке ми вже опубліковували в попередніх публікаціях.

Неналежне виконання службових обов”язків керівництвом пансіонату підтвердив у відеоінтерв”ю завідувач відділенням паліативно-хоспісного догляду Виноградівського геріатричного пансіонату.

12 травня 2020 року редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” на підставі зібраних матеріалів подано заяву в порядку ст.214 КПК України слідчій СВ Виноградівського ВП  п.Маліковій А.І.,яка зобов”язана була протягом доби внести відомості до ЄРДР і розпочати досудове розслідування.

Але із невідомих причин цього не зробила.

Заяву адресували для розгляду дільничному офіцеру поліції  старшому лейтенанту поліції Василю Молнар,який неопитав жодної людини,навіть в матеріалах перевірки відсутнє свідцтво про смерть людини,тобто жодної дії,які б спростовували або підтвержували відсутність ознаків кримінального правопорушення ,виносить рішення про припинення подальшої перевірки.

Прийняте рішення погоджено із начальником СП Виноградівського ВП підполковником поліції Бігорі І.Я. .

З законністю прийнятого рішення згідний начальник Виноградівського ВП підполковник поліції Пилип Ю.Ю..

Сьогодні в рамках ознайомлення із матеріалами перевірки по нашій заяві ми зустрілися керівником місцевої поліції і запитали його:” ..чи ознайомлювався він із тими матеріалами,що йому для підпису надав його підлеглий.

Відповідь виразилася у зміні кольору обличчя і в додаток  сказав,що обов”язково прийме міри реагування.Шановне товариство це є пагубна практика сьогоднішньої реформованої поліції,вони не тільки не розглядають заяви,вони навіть людям відповіді ненадають.

З даного питання ми звернулися до слідчого судді Виноградівського районного суду щодо оскарження бездіяльності слідчої поліції та прокурора,який також прийняв заяву ,але ні відповіді,ані перевірки не провів по поданій заяві.Ось так працюють (чи не працюють) місцеві правоохоронці за наші з вами податки.

Про результати розгляду поданої скарги до слідчого судді  ми проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович