Свищо Ю. Ю. поновлений на посаді начальника управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА та приступив до активної роботи на цій посаді

Розпорядженням голови Виноградівської РДА за №55 02.08.2019 року Свищо Ю.Ю. поновлений на посаді начальника управління освіти,молоді та спорту Виноградівської РДА .

Нагадаємо Вам шановне товариство,що навесні 2018 року Свищо Ю.Ю. прийняв участь в конкурсному відборі на вакантну посаду начальника управління освіти та переміг в даному конкурсі.
В результаті чого був призначений на посаду очільника управління освіти.
Однак не так все просто відбувається в нашому земному житті.
Молодий керівник мав намір докорінно змінити освітню газузь на Виноградівщині:без корупції,без кругової поруки ,без кумівства .
Але прогнила система не дала можливості йому розпочати з чистого аркуша.
Почалися трудові будні.
Від нього почали вимагати приймати участь в корупційній складовій.
І саме із цього все і почалося.
Він не погодився із тими пропозиціями ,що йому запропонували і повідомив про це правоохоронні органи.
За допомогою його активних дій був затриманий за отримання хабаря голова Виноградівської РДА п.Русанюк М.М. ,який наразі є в статусі обвинуваченого в суді.
В подальшому по вказівці тодішнього голови Закарпатській ОДА п.Москаль Г.Г. розпорядженням голови Виноградівської РДА Свищо Ю.Ю. був звільнений.
Розпорядження про його звільнення було ним оскаржено в суді.
Рішенням суду п.Свищо Ю.Ю. був поновлений на роботі,однак тим же п.Москаль Г.Г. було відмінено розпорядження голови Виноградівської РДА про поновлення його на роботі.
Виходячи із цього п.Свищо Ю.Ю. знову було оскаржено розпорядження голови Закарпатської ОДА в суді.
27 липня 2019 року рішенням Восьмого апеляційного адміністративного суду п.Свищо Ю.Ю. було знову поновлено на роботі.
На підставі судового рішення розпорядженням голови Виноградівської РДА п.Свища Ю.Ю. було поновлено на роботі .

З 6 серпня 2019 року п.Свищо Ю.Ю. приступив до роботи на посаді начальника управління освіти,молоді та спорту Виноградівської РДА і активно включився до виконання своїх посадових обов”язків,адже незабаром почнеться новий навчальний рік,роботи вистачає.

З новим почином.

А тому Громадська організація “Народний контроль Закарпаття” вітає п.Свища Ю.Ю. із поновленням його на посаді і бажає йому зробити все,щоб своїми зусиллями він зміг докорінно змінили освітню сферу на Виноградівщині на краще.
А ми в свою чергу будемо здійснювати громадський моніторинг за його службовою діяльністю ,а в разі відхилення від належного виконання своїх посадових обов”язків п.Свищо Ю.Ю. , однозначно, будемо невідкладно реагувати шляхом публічного висвітлення.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”