ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ:ЛЮДИ ПРОСЯТЬ ВІДКРИТИ АПТЕЧНИЙ ПУНКТ З ПРОДАЖУ ЛІКІВ В С.ДРОТИНЦІ

До мене ,як до депутата Берегівської районної ради звернулися мешканці с.Дротинці Берегівського району Закарпатської області про відкриття аптечного пункту в цьому населеному пункті.Як стверджують місцеві,що с.Дротинці є одно з небагатьох,в якому відсутня аптека .

Виходячи із епідеміологічної ситуації щодо СOVID-19 та зменшення шансів захворіти або поширити вірус СOVID-19 під час поїздок мешканців с.Дротинці на громадському транспорті до райцентру за ліками та на підставі звернень мешканців села я звернувся до голови Виноградівської міської ради п.Бочкай С.З. та голови Закарпатської ОДА п.Полоскова А.О. розглянути депутатське звернення по суті в установлений законом термін та відкрити аптечний пункт в с.Дротинці.

Приміщення для аптечного пункту можна використати в одній із кімнат ( в якому раніше знаходилася телефонна станція) адмінбудівлі АЗПСМ в с.Дротинці.

Попередньо про це ми обговорили із головним лікарем КНП “Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги” п.Гал А.О.,яка погодилася надати це приміщення для аптечного пункту,що може обслуговувати місцевих мешканців .

А також обговорили це питання з одним із підприємців у сфері аптечної діяльності ,який би міг надавати послуги з продажу ліків.

Про результати розгляду депутатського звернення проінформую виборців с.Дротинці додатково.

Депутат Берегівської

районної ради Федір Щубер