ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО КЕРІВНИКІВ ОРГАНІВ ВИКОНАВЧОЇ ВЛАДИ ТА МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ НА ТЕРИТОРІЇ БЕРЕГІВСЬКОГО РАЙОНУ ЩОДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕРЕБІЙНОГО ПЕРЕВЕЗЕННЯ МЕДИКІВ ДО ЗАКЛАДІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ”Я ТА ІНШЕ.

В зв”язку із прийняттям на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 06.03.2021 року рішення щодо встановлення з 00 години 00 хвилин 8 березня 2021 р “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Закарпатської області та застосуванням на території Закарпатської області обмежувальних протиепідемічних заходів, що передбачені для “червоного” рівня епідемічної небезпеки,а саме обмеженням роботи громадського транспорту можливо виникне проблеми з добиранням лікарів та медичних працівників на роботу.

А тому задля запобігання випадків несвоєчасного прибуття на роботу медичних працівників мною підготовлено та направлено депутатське звернення до голови Берегівської РДА п.Вантюх І.В.,голови Берегівської районної ради п.Резеш К.К. та голови Закарпатської ОДА п.Полоскова А.О. щодо забезпечення безперебійного перевезення лікарів та медичних працівників до закладів охорони здоров”я.

А також в депутатському зверненні я звернув увагу на неналежну організацію в забезпеченні проведення попередніх локдаунів на території Берегівського району в частині контролю за необгрунтованим підняттям цін на товари першої необхідності та ліки , контролю за дотриманням карантійних обмежень і виплат обіцяних доплат медикам.

Бережім себе та допомагаймо медикам.

Депутат Берегівської районної ради Федір Щубер