Чому Закарпаття має низькі результати ЗНО 2019 ???

Міністр закордонних справ України п.Клімкін П.А. дещо шокований низькими результатами ЗНО.

На його переконання, навіть з тими зусиллями, яких сьогодні докладає команда МОН, без фундаментальних змін у підходах до викладання, без стимулювання молоді та без усвідомлення, що якісна освіта – це життєва необхідність, а не формальний атрибут, “ми ризикуємо опинитися ніде”.

“Про які перспективи розвитку українського ІТ-сектору та інжинірингу ми говоримо? Про які технологічні прориви ми мріємо? Не хочеться нагадувати банальні істини, але освіта – це шлях до успішного майбутнього. Звертаючи з цього шляху, ми свідомо прирікаємо себе на периферію життя”, – зазначив Клімкін

Але ми б хотіли звернути увагу на регіональний рівень навчального процесу та якості освіти,тобто на Закарпаття.

З року в рік Закарпаття має низькі показники по результатах ЗНО.

Така ситуація і цього року ,Закарпаття має із української мови та літератури,матиматики та історії “лідируючі” позиції на рівні України,така приблизна ситуація була і в минулому.

Ми звертали увагу тодішнього керівництва Закарпатської ОДА,так і керівництва місцевої влади і безпосередньо на Виноградівщині,але ніхто не реагував.

Сьогодні ми звернулися до начальника управління освіти,молоді та спорту Виноградівської РДА п.Свищо Ю.Ю.,до в.о.голови Виноградівської РДА п.Костелеба-Веремчук Н.Ю. та до голови Виноградівської районної ради п.Любка В.В.із письмовою заявою проведення детального аналізу з питань результатів ЗНО за 2017-2019 рр .
По результатах аналізу ми пропонуємо здійснити кадрові рішення по тих керівниках в яких з року в рік результати ЗНО погіршуються.

Також ми звертаємося до голови Закарпатської ОДА п.Бондаренко І.С. щодо проведення відповідного аналізу та перевірки по результатах якого прийняти кадрові рішення щодо керівництва департаменту освіти та науки та проведення конкурсного відбору на цю посаду.

Із нетерпінням будемо очікувати на прийняте рішення ,як керівництвом місцевої влади Виноградівщини ,так і безпосередньо очільником Закаорпатської ОДА.

Про результати розгляду поданого звернення та прийняте ним рішення проінформуємо громадськість.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”