ЧОМУ ПОЛІЦІЯ МОВЧИТЬ НА ТЕ ,ЯК У ВИНОГРАДОВІ “БЕСПРЕДЕЛЬНИЧАЮТ” НЕЛЕГАЛЬНІ ПЕРЕВІЗНИКИ ПАСАЖИРІВ ПІД ЇХ НОСОМ ???

Шановне товариство, сьогодні на нашу електронну адресу звернулися небайдужі мешканці м.Виноградів та навколишніх сіл,які просять звернутися у відповідні органи місцевого самоврядування та органи виконавчої влади щодо безладу в м.Виноградові по вул.Шевченка ,який створюється нелегальними перевізниками пасажирів .

Вже майже більше 10 років існує ця проблема.

Нелегальні перевізники не проходять ні медичного,а ні технічного огляду,більшість із них немає дозвільних документів і не сплачують податки.

Навть були випадки коли ці нелегальні перевізники скоювали ДТП під час перевезення пасажирів.

І все це відбувається під носом місцевої поліції.

Небайдужі громадяни сфотографували цих нелегальних перевізників,які вже дійшли до того ,що силоміць намагаються посадити людей в свої мікроавтобуси ,щоб “перехопити” від водіїв маршрутних автобусів.

Вони в”їжджають в зону дії знака 5.41.1 посадковий майданчик маршрутного автобуса для посадки пасажирів ,стають перед маршрутним автобусом агітуючи людей для перевезення, тим самим порушують п.15.9 ПДР та порядок провадження господарської діяльності.

Працівники управління Укртрансбезпеки в Закарпатській області задокументували одного із них шляхом виявлення під час перевезення ним пасажирів.

Свідки даного порушення ,а саме пасажири ,які заплатили цьому нелегальному перевізнику за проїзд, дали свідчення з цього поводу.

Але цей чоловік встановив місце проживання свідків ,приїхав ще з одним нелегальним перевізником і вдома побив цих людей. По цьому факту відкрито кримінальне провадження.

На підставі звернення громадян ми скерували заяву до голови Закарпатської ОДА п.Полоскова А.О. , до керівників УПП в Закарпатській області та до ГУНП в Закарпатській області,а також до голови Берегівської райради та Виноградівської міської ради щодо вжиття невідкладних заходів по забезпеченню безпеки руху в м.Виноградів.

В разі нереагування з боку правоохоронних органів, маючи достатньо людського ресурсу ми будемо протидіяти цьому безладу у Виноградові.

Думаємо ,що швиденько наведемо лад із цими беспредельщиками в разі нереагування місцевої поліції.

Прес-служба Громадської організації”Народний контроль Закарпаття”