ЧОМУ МІСЦЕВА ПОЛІЦІЇ ТА ПРОКУРАТУРА НЕ ВІДКРИВАЄ КРИМІНАЛЬНЕ ПРОВАДЖЕННЯ ЩОДО СМЕРТІ ПАЦІЄНТКИ ВИНОГРАДІВСЬКОГО ХОСПІСУ ПІД ЧАС КОРОНАВІРУСУ..???

Шановне товариство до редакції газети “Народний контроль Закарпаття” звернулися та надали відеоінтерв”ю родичі померлої пацієнки відділення паліативно-хоспісного догляду Виноградівського геріатричного пансіонату і повідомили про можливі причини та обставини смерті жінки.

Для об”єктивного висвітлення даної події ми звернулися із інформаційним запитом до посадових осіб Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівської РДА  надати свої пояснення про причини та обставини смерті ,але надана ними відповідь, яка є в додатках до публікації не дає змогу “просвітлити” все що насправді відбувалося.

З даного питання редакцією газети “Народний контроль Закарпаття” проведено журналістське розслідування ,по результатах якого було підготовлено та подано особисто в руки заяву в порядку ст.214 КПК України слідчому СВ Виноградівського ВП п.Маліковій А.І. та прокурору Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури п.Рябець І.Л.,які в свою чергу відповідно до ст.214 КПК України протягом 24 години мали внести відомості про вчинення кримінального правопорушення та повідомлення заявника відповідно до ст.60 КПК України про прийняте рішення.

Станом на 15 травня 2020 року ні слідчою Маліковою А.І. ,ані прокурором Рябець І.Л. відомості про вчинення кримінального правопорушення невнесені і не повідомлено заявника при прийняте рішення.

Шановне товариство пропонуємо Вам уважно переглянути відеоінтерв”ю (воно займає досить тривалий час) родичів померлої в хоспісі пацієнтки та завідуючого відділенням паліативно-хоспісного догляду про ту ситуацію,яка відбувалася протягом її перебування  і до самої смерті в Виноградівському геріатричному пансіонаті.

На наше переконання для надання належної правової оцінки діям посадових осіб Виноградівського геріатричного пансіонату та Виноградівської РДА необхідно внести відомості до ЄРДР і провести досудове розслідування.

Чому так не бажають цього робити місцеві правоохоронці нам зрозуміло,але це наша суб”єктивна думка,а ви як думаєте шановне товариство ???

На підставі дій чи бездіяльності місцевої поліції та прокуратури ми подали скаргу на бездіяльність слідчої СВ Виноградівського ВП п.Малікової А.І.,прокурора Виноградівського відділу Берегівської місцевої прокуратури п.Рябець І.Л.,начальника СВ Виноградівського ВП п.Вебер М.М. щодо невнесення відомостей до ЄРДР та зобов”язання уповноважених осіб місцевої поліції та прокуратури внести відомості до ЄРДР і розпочати досудове розслідування.

Переб подій та судове засідання по розгляду поданої скарги будемо інформувати у вигляді відеофіксації даних подій та судового засідання.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”

Щубер Федір Дмитрович