ЧОМУ БУЛО ЗНЯТО З СТОРІНКИ ПУБЛІКАЦІЮ ПІД ЗАГОЛОВКОМ: “НЕВЖЕ ЗНАЙОМІ ОСОБИСТОСТІ ВИНОГРАДІВЩИНИ В СУДІ :БЕЗ ПОСАДИ ТА ВЖЕ З БОРГАМИ…???

Шановне товариство, прес-службою Громадської організації “Народний контроль Закарпаття” вчора вечером була викладена публікація щодо результатів моніторингу судових засідань Виноградівського районного суду.

За збігом обставин так сталося,що в той же час в особи про яку йшла мова в публікації померла рідна людина.

Про це дізналися тільки на ранок і це тільки із коментарів дописувачів.Відразу ми висловили співчуття цій родині і зняли з сторінки публікацію.

Але виноградівський “активіст Сергій Волошин” з цього приводу написав допис із образами ( https://m.facebook.com/story.php…),маніпулюючи ситуацією і навмисно провокуючи фейсбучну спільноту ( до чого він вже звик) на образи в нашу адресу.

Ось наша публікація,яка була викладена на нашій сторінці не знаючи ,що дійсно в людей сталося,адже ми не можемо про все і про всіх знати( в кого хто помер).

“Шановне товариство, в ході моніторингу офіційного сайту Виноградівського районного суду ми ознайомилися зі списком автопризначених справ,які розподілені суддям місцевого суду 16 грудня 2020 року та натрапили на дуже відоме прізвище людини (хоча воно не повне),яка вказана як боржник.

Так, можливо що це однофамільці.Нам не вірилося,що таке може бути, і тому ми декілька раз переглядали цей список.Але все вірно .

Справа за №299/4410/20 отримала свій номер на підставі заяви АТ”Оператор газорозподільної системи “Закарпатгаз” в особі Роман Ігоря Йосиповича відносно споживача природного газу Веремчук Наталії Юріївни.

Чи є це особа та , яка довгий час працювала першим заступником голови Виноградівської РДА ми наразі сказати не можемо ,адже тієї особи прізвище було Костелеба-Веремчук Наталія Юріївна,а цього боржника ,що в списках судових справ Веремчук Наталія Юріївна.

Не віриться,адже Костелеба-Веремчук Н.Ю.відповідно до декларації за 2019 рік досить забезпечена людина,їздила на роботу із охороною,її чоловік працював начальником митного поста “Дяково” .

Припускаємо ,що це можливо співпадіння в прізвищі імені та по батькові.

Повернемося до цієї справи.

Справа була автоматично розподілена судді Виноградівського районного суду п.Леньо В.В.,який 30 грудня 2020 року в канун Нового року робить такий “подарок” боржнику Веремчук Наталії Юріївні , видавши судовий наказ стягнути з боржника Веремчук Н.Ю. на користь АТ”Оператор газорозподільної системи “Закарпатгаз” 2 109,37 грн та 210,20 грн судового збору.Якщо цей боржник ,а саме Веремчук Н.Ю., і є тією особою,яка працювала першим заступником голови Виноградівської РДА ,була депутатом Закарпатської обласної ради і тепер є депутатом Виноградівської міської ради ,то мені її чесно по людськи жаль.

Адже людина,яка стільки років всіма правдами і неправдами трималася за місце при владі,схоже залишилася нарешті у розбитого корита і без засобів існування.

А тому пропонуємо допомогти Веремчук чи Костелеба-Веремчук Наталії Юріївні у сплаті заборгованості за спожитий природній газ.

Хто скільки може допомогти…

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”.”

P.S. На відміну від коментарів “активіста на поводку” пані Веремчук написаних ним же під своїм постом в нашій публікації немає жодного образливого слова на адресу того,кого так самовіддано захищає ця аморальна та неврівноважена людина.Ми нездивуємося ,якщо під час написання своїх “шедервів” даний “активіст”,який себе підносить так високо для інших , що від злоби та неадекватності заплював собі весь монітор бризкаючи слюною.

Для порівняння нашої публікації додаємо посилання на публікацію цього неадекватного активіста(https://m.facebook.com/story.php…).

І наостанок . Питання так хтож після цього недолюдина,той хто просто виклав публікацію незнаючи про події в родині особи про яку йшлося чи той хто може таке написати на адресу іншої людини.

Якщо стільки неконтрольованої злоби в словах цього чоловіка,то важко повірити ,що така людина контролює свої дії.