Чи є Віктор Медведчук загрозою національної безпеки України…???

Політичний оглядач Леонід Швець в «Газеті по-українськи»(https://www.radiosvoboda.org/a/30075742.html ) ще 26 липня 2019 року писав,що найбільший виклик для влади Зеленського – люди Кремля у парламенті.

У них ходитимуть великі гроші. Не Порошенко і Тимошенко будуть головною проблемою для президента і його команди( хоча на нашу думку і вони не “подарок”).

А Медведчук, Бойко і решта «п’ятої колони», яка мотається в Москву. Зеленський має пам’ятати: Медведчук – це загроза національній безпеці.

Більше з коментарями експерта видання знайомить стаття «На Зеленського чиниться великий історичний тиск. Він має все, щоб змінити країну»

Пройшло більше ніж півтора року і слова політичного оглядача Леоніда Швеця знайшли своє підтвердження щодо загроз “людей кремля в парламенті” – класичних сил, які зайняли позицію умовно продержавницьку (не коаліція і не опозиція).

Це стосується і історичних, і державницьких дій Президента України Володимира Зеленського в частині прийняття важливого рішення щодо закриття каналів(які здебільшого могли фінансуватися досить з сумнівних джерел) та введення санкцій відносно самого Медведчука ,його родини та оточення,який, зі слів В.Швеця, і є загрозою національній безпеці.

Не треба бути великим політологом чи експертом ,щоб розуміти, до чого це може призвести.А саме – до неспокою на Сході як мінімум ,а максимум – до можливого військового вторгнення Росії на Україну.

Логічне питання виникає щодо подальшої діяльності політичної партії ОПЗЖ в Україні , адже її керівник і ідеолог Медведчук зайняв позицію антидержавницьку проти України.

І ті активи ,які потрапили під санкції на підставі Указу Президента Володимира Зеленського яскраво свідчать за які кошти могла фінансуватися партія.

Так що початок року видався не легким в політичному і геополітичному сенсі цього слова ,він буде мати історичне значення в частині того чи зможемо ми українці відстояти Державу Україна і протидіяти антидержавницькій позиції політичних сил на зразок ОПЗЖ.

Адже розраховувати на чіюсь значну допомогу (фінансову,військову тощо) під час можливого вторгнення Росії на Україну ми не можемо,тільки власними силами та єдністю українців ми можемо протидіяти агресії Росії.

Ми можемо тільки здогадуватися,але може так статися,що в цих надскладних для держави умовах задля безпеки та цілосності України буде прийнято рішення про заборону цієї політичної сили.

Все попереду.Сподіваємося що рішення Президента України Володимира Зеленського в цих питаннях будуть виваженими і на благо України.

Прес-служба Громадської організації “Народний контроль Закарпаття”